top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
SPORTA pasākumi Durbes novadā

 


Galda teniss Vecpilī

21. novembrī tika organizētas galda tenisa sacensības Vecpils kultūras un atpūtas centra sporta zālē. Dalībnieku skaits bija neliels. Tika spēlēts katrs ar katru līdz 5 setu uzvarai. Uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām.

1.vieta - Roberts Buļko
2.vieta - Kārlis Gustavs Šķuburs
3. vieta - Madara Gaule


 
 

Durbes novada atklātais galda tenisa čempionāts 


         2018. gada 24. novembrī Durbes pamatskolas sporta zālē norisinājās Durbes novada atklātais galda tenisa čempionāts, kurā piedalījās 50 dalībnieki no Durbes, Rucavas, Pāvilostas, Nīcas un Liepājas. Viskuplākais dalībnieku skaits, kā mājiniekiem pienākas, bija no Durbes - 18 jaunie sportisti. Vislielākā konkurence bija 2009. gadā dzimušo zēnu un 2008.-2006. gadā dzimušo meiteņu grupās - katrā startēja un spēkiem mērojās 11 jaunie sportisti. Paldies Rucavas trenerei D. Gabrūnai un Pāvilostas trenerim A. Barsukovam par kuplo dalībnieku skaitu un iesaistīšanos sacensību tiesāšanā. Paldies L.Rozenšteinai par palīdzību!

Rezultāti 

►Fotogalerija
Durbes novada sports vadītāja Alise Ansone

Latvijas simtgades Brīvības rogaininga Pašvaldību kauss ir ieguvis īpašnieku!


2018. gada 17. novembrī – dienā pirms Latvija svinēja savu 100. dzimšanas dienu, Kandavā un tās apkārtnē- 33 Latvijas pašvaldību komandas ar vairāk kā 80 dalībniekiem piedalījās Latvijas trešajā Pašvaldību kausa rogainingā izcīņā. 
Par kausa ieguvi 4 stundu distancē sacentās 8 no Latvijas pašvaldībām- drosmīgākās, izturīgākās un uzņēmīgākās. Lielākā pārstāvniecība bija no Durbes novada, tai pat laikā tālāko ceļu uz Kandavu mēroja komandas no Apes un Madonas novadiem. Abavas dabas parka, Kandavas apkārtnes skaistākās muižas, mežus un laukus iepazina arī pašvaldību komandas no Kandavas, Jaunpiebalgas, Kocēnu, Mārupes un Tukuma  novadiem.
Uzvarētāju balvas vīriešu un sieviešu komandu konkurencē izcīnīja Jaunpiebalgas pašvaldības komandas, bet jauktajā – Kocēnu novada pašvaldība!
Silvija Penkule un Māris Penkulis izcīnija 2.vietu savā vecuma grupā.
Rezultāti publicēti: https://coksilva.lv/sacensibas/brivibas-rogainings/
Brīvības rogainings nākamajā gadā notiks 16.novembrī, Jaunpiebalgā!


 

Zolītes čempionāta otrais posms 


14. novembrī, Dunalkas kultūras namā, notika Durbes novada 2. atklātā zolītes čempionāta 2. Posms. Piedalījās 25 dalībnieki. Dalībnieku rezultāti katram posmam atsevišķi un kopā, aplūkojami kopvērtējuma tabulā.
2. posma uzvarētāji:
1. vieta – Ilmars Ķīvits
2. vieta – Gatis Sprūds
3. vieta – Jānis Kalnītis
 
Abu posmu kopvērtējumā līderu pozīcijas saglabā visi trīs 1.Posma uzvarētāji: Egils Karzons, Māris Matelsons un Jānis Vidējais.
Nākamais, 3. Posms – Durbes kultūras namā, 19. decembrī, plkst. 18:00.
 
Galvenais tiesnesis: Agnis Gaulis
 
Rezultāti 

 

Florbolā medaļas


3.novembrī Nīcā notika florbola turnīrs “Nīcas nūja”. Turnīrā piedalījās četras uzaicinātās komandas: “Nīca”, “Durbe”, “Dunalka”, “Senči”. Komandas spēlēja katra ar katru noskaidrojot labākos.
1.vietu izcīnīja Durbes komanda un 3.vietu Dunalkas komandas puiši.
 
Durbes novada sports vadītāja
Alise Ansone
 

 

Ledainas peldes veselīgam dzīvesveidam

1.novembrī peldvietā pie Durbes ezera pulcējās jau pieredzējuši peldētāji no Liepājas ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” un vairāki interesenti no Durbes novada. Lasīt vairāk... 


 
Fotogalerija

A.Lapiņa ceļojošais kauss paliek Dunalkā

 

27.oktobrī Dunalkas sporta centrā norisinājās ikgadējais Arvīda Lapiņa ceļojošais kauss volejbolā. Turnīrā piedalījās četras komandas – Aizpute, Liepāja, Durbe un Dunalka. Šo četru komandu konkurencē ceļojošo kausu ieguva Dunalkas komanda, kas uzvarēja visās spēlēs. Otro vietu izcīnīja Liepājas komanda, trešajā vietā atstājot Aizputi, bet ceturtajā Durbi.
Komandu balsojumā labākā turnīra spēlētāja balvu ieguva Valters Kapiņš no Aizputes komandas.

Matīss Grasmanis 

 

 
 Dunalkas vīriešu volejbola komanda uzsāk sacensības Saldū  Dunalkas vīriešu volejbola komanda startē Saldus volejbola līgas 2018./2019. sezonā. Pirmās spēles jau aizvadītas. Nākamās spēles Dunalkas vīriešu volejbola komandai paredzētas 3.novembrī. 
 


Durbes novadā sākas 2.atklātais zolītes čempionāts
 

Šā gada 17. oktobrī,  Vecpils saietu  namā, notika  Durbes novada 2. Atklātā čempionāta zolītē, pirmais posms. Piedalījās deviņpadsmit dalībnieki. Ļoti patīkami, ka dalībnieki bija ne tikai no Durbes novada, bet arī no Aizputes novada, Liepājas, Rucavas novada, tādējādi ceram,  ka 2. kārtā dalībnieku skaits pieaugs.
 Atbilstoši nolikumam, kas paredz 2 tiesnešu piedalīšanos čempionātā, tika nobalsots, ka čempionāta otrais tiesnesis ir Ojārs Petrēvics, tādējādi nodrošinot, lai strīdus jautājumus var izšķirt viens no tiesnešiem, ja otrs tiesnesis iesaistīts, jo tiesneši arī piedalās čempionātā.
Pirmās kārtas uzvarētāji:
  1. Vieta          Egils Karzons
  2. Vieta          Māris Matelsons
  3. Vieta          Jānis Vidējais 
1.kārtas rezultāti

 
Nākamais, 2.posms – Dunalkas kultūras namā 14. novembrī.
 
galvenais tiesnesis:   Agnis Gaulis

Komandu čempionāts galda tenisā

    2018.gada 13.oktobrī Rīgā notika Latvijas Republikas jaunatnes komandu čempionāts galda tenisā, kur piedalījās arī 2 komandas no Durbes - "Durbe -1 " pārstāvēja Roberts Buļko un Emīls Ronis, kopvērtējumā iegūstot 4.vietu un komandu "Durbe - 2" pārstāvēja Artis Rogačs, Kārlis Cālītis, Kārlis Gustavs Šķuburs - kopvērtējumā iegūstot 6.vietu
    Apsveicam sacensību dalībniekus!!!


Pasaules čempionātā novusa dubultspēlēs izcīna uzvaru 


 
6.-7.oktobrī, Ventspilī norisinājās Pasaules čempionāts novusa dubultspēlēs.
Vīru pāru konkurencē par pirmajiem pasaules čempioniem novusa dubultspēlēs kļuva durbenieks Jānis Tapiņš pārī ar rucavnieku Artūru Laugali.
Novusa dubultspēļu čempionātā piedalījās arī durbenieki Arturs Kuzmins un Zigurds Liparts.
Pasaules čempionātā novusa dubultspēlēs piedalījās Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Vācijas un Somijas novusisti.

 

Latvijas sporta veterānu - senioru savienības Latvijas valsts simtgades, senioru sporta diena 2018

Senioru sporta diena Durbē, 1.oktobrī


Fotogalerija


Eiropas Sporta nedēļa aicina iedzīvotājus būt aktīviem
 

     Ar teju 1000 sporta pasākumiem no 23. – 30.septembrim visā Latvijā un arī pie mums Durbē jau ceturto reizi  notika Eiropas Sporta nedēļa. Tās mērķis mainīt paradumus un aicināt iedzīvotājus būt fiziski aktīviem.
Gandrīz katrs trešais latvietis atzīst, ka ikdienā nesporto – to atklāj pirms gada veiktais Eiropas sporta nedēļas pētījums. Gandrīz puse no mazaktīvajiem iedzīvotājiem Latvijā nav sportojuši kopš skolas beigšanas. Fakti liecina: joprojām esam lielāki sporta fani nekā sportotāji. Tāpēc šī gada Eiropas Sporta nedēļas vienotais aicinājums ir # piecelies un piecel sev līdzi vēl kādu!  
Uzsākot septembri ar daudz sportiskām aktivitātēm Durbē ( Ābolu dienas orientēšanās, Olimpiskā diena skolā, Tēva diena, Zumbas nodarbība, Vingrošana skolēniem, Sporta diena  bērnudārza mazajiem u.c. aktivitātēm)  - aicinu iedzīvotājus turpināt būt aktīviem ne tikai lielajos pasākumos, bet katru vakaru nodarboties ar sportiskām aktivitātēm ko piedāvā Durbes novada sporta zālēs – grafiks www.durbe.lv

Sporta organizatore A.Ansone


Futbolisti – Lejaskurzemes čempionātā
 

2018. gada Lejaskurzemes čempionātā futbolā 7 pret 7 Durbes komanda izcīnīja 5. vietu 6 komandu konkurencē. Sākotnēji tika izspēlēts viena apļa turnīrs, pēc kura tika noskaidroti izslēgšanas spēļu pāri.
Pirmā apļa Durbes komandas spēļu rezultāti: Durbe- Vaiņode 2-3, Durbe – Dunalka 1-2, Durbe – Rokasbirzs 1-1, Durbe –Medze 0-0, Durbe- Zvejnieks 1-1.
Izslēgšanas spēles risinājās 9. septembrī Aizputē. Atbilstoši pirmā apļa spēļu rezultātiem, Durbes pretinieki ceturtdaļfinālā bija Liepājas komanda Zvejnieks. Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0-0, līdz ar to risinājās pēcspēles sitienu sērija, kurā veiksmīgāka izrādījās komanda Zvejnieks.
Tādejādi Zvejnieks kvalificējās pusfinālam, savukārt Durbei bija jācīnās par 5. vietu. Šajā spēlē ar rezultātu 5-4 tika apspēlēta Rokasbirzs.
Durbi pārstāvēja: Arturs Ivanovs, Linards Sorokins, Jānis Lanka, Pauls Jankavs, Andrejs Vircavs, Ainars Šmits, Mārtiņš Vītols, Aivars Tapiņš, Artis Gedaiķis, Kristaps Lagzdiņš, Edgars Jaunzems un Valdis Skarevics.
Par komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Kristaps Lagzdiņš ar 4 vārtiem, savukārt 3 vārtu guvumi Aivara Tapiņa kontā.Tēvu diena Vecpilī

 

►Sportisko aktivitāšu rezultāti

►Foto atskats no rekurzeme.lv 

 


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta kopvērtējums

(Kopvērtējuma tabula)


Eiropas Jauniešu čempionāts 2018

 

No 26.jūnija līdz 1.jūlijam, Patras/Grieķijā.
Latvijas izlases sastāvā, no 3 kadetēm, 2 ir no loka šaušanas kluba ''Lindales uguns'', Kintija Laima Trinkūna (17g), un Madara Spāģe (13g).
Latviju kopumā pārstāvēja 9 sportisti dažādās kategorijās. Čempionātā piedalījās 40 valstis ar 352 sportistiem. Mūsu meitenēm konkurencē bija 57 loka šāvējas.
Eiropas čempionāts bija ari kvalifikācija Pasaules jaunatnes olimpiādei kura notiks 2018. gada rudenī Argentīnā.
Rezultātā cīnoties ar 40 valstu labākajām loka šāvējām Madara Spāģe savos 13 gados ieņēma 33 dalīto vietu kvalifikācijā un 9 vietu izlases komandas sastāvā.
Kintija Laima Trinkūna ieņēma 17 dalīto vietu, ka ari 9 vietu izlases komandas sastāvā.
Cīnoties par kvalifikāciju olimpiādei Kintija Laima Trinkūna ir augstajā 9 vietā no 57 dalībniecēm.
''Lindales uguns'' klubam tā ir izcila debija Eiropas čempionātā.


Fotogalerija
 


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta trešais posms


(Kopvērtējuma tabula pēc trešā posma)

 


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta otrais posms
 


Latvijas sporta veterānu savienības pašvaldību sacensības orientēšanās►Rezultāti

►Fotogalerija


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta pirmais posms


17.jūnijā pirmajā posmā piedalījās deviņas komandas.
1.vietā komanda - Energy;
2.vietā komanda - Veterāni;
3.vietā komanda - Ozolābols.

►Fotogalerija


Novusisti piedalās Pasaules kausa posmā novusā
 


Šī gada 9. un 10. jūnijā Durbes novada novusisti piedalījās sestajā Pasaules kausa posmā novusā, Vācijā.
Novusisti individuāli 50 sportistu konkurencē izcīnīja sekojošas vietas:
Jānis Tapiņš – 5.vieta
Zigurds Liparts – 18.vieta
Arturs Kuzmins – 22.vieta
Viktors Kuzmins – 40.vieta
 
Divpadsmit sieviešu konkurencē Santa Samanta Kuzmina ieguva 10.vieta.
 
Pāru sacensībās novusisti ieguva sekojošas vietas:
Arturs Kuzmins un Zigurds Liparts – 5.vieta
Viktors Kuzmins un Pēteris Svars – 23.vieta
Santa Samanta Kuzmina un Gundars Zūns – 29.vieta


Veterānu čempionāts vīriešiem novusā

 

         26.maijā Veterānu čempionātā individuāli vīriešim 50+ grupā Jānis Tapiņš ieguva godalgoto 3.vietu!

 


LR čempionātā galda tenisā 3.vieta

 

20.maijā Rīgā, Latvijas Republikas čempionātā galda tenisā D grupā piedalījās galda tenisisti no Durbes novada. Emīls Ronis dubultspēlēs kopā ar rucavnieku Kristianu Kalnīti ieguva 3.vietu.

 


Liepājas florbola čempionātā izcīna 3.vietu

 

           Ir noslēdzies ikgadējais Liepājas čempionāts florbolā, B divīzijā, kur piedalījās gan Durbes, gan Dunalkas florbola komandas. Dunalkas komanda šogad šajā čempionātā piedalījās pirmo reizi - komanda izkrita jau pēc regulārajām spēlēm un ceturtdaļfinālā netika. Kopvērtējumā 7.vieta no astoņām komandām. Komandas pārstāvis Ģ.Ansons spēlēja "Veselības grupā" un ieguva 1. vietu un rezultatīvākā spēlētāja godu! Durbes komanda čempionātā jau otro gadu kopvērtējumā iegūst 3.vietu un O.Kārkliņš arī jau otro gadu kļūst par turnīra rezultatīvāko vārtsargu!

            Paralēli Liepājas čempionātam Durbes komanda piedalījās Kuldīgas čempionātā, bet šajā čempionātā tik veiksmīgi negāja, jo bija jāizspēlē pārāk daudz spēļu īsā laika periodā. Bet arī šis čempionāts komandai deva labu pieredzi. Kopvērtējumā Durbes florbola komanda ieguva 6.vietu deviņu komandu konkurencē.

 

Alise Ansone


Latvijas jauniešu čempionāts šaušanā ar loku, brīvdabā

 

(WA, 28.04.2018., Salas pagasts)

Sacensību distances:
Bērniem līdz 12 gadiem - 30metri
Kadetiem līdz 17 gadiem - 60 metri
Junioriem līdz 21 gadam - 70 metri.
 
Durbes sporta kluba loka šāvējus pārstāvēja pieci jaunieši;
Artis Salna 11 gadi, Madara Spāģe 12 gadi, Kintija Laima Trinkūna un Evelīna Siliņa 16 gadi, un Arturs Bublauskis 18 gadi.
 
Rezultātā:
Artis Salna bērni līdz 12 gadiem 3. vieta
Kintija Laima Trinkūna kadetos 2. vieta
Madara Spāģe kadetos 3. vieta
Arturs Bublauskis junioros 3. vieta


Ģirts Kauliņš

 

Fotogalerija
 


Noslēdzies aktīvais "Veselības mēnesis" 

 

     2018.gada aprīlis Durbē bija “Veselības mēnesis”. Iedzīvotājiem tika piedāvāti  8 dažādi pasākumi ( Zumbas nodarbība, Cigun nodarbība, Velo – foto orientēšanās, skriešanas koptreniņš, Pavasara kross 5 km, lekcija par veselību ilgtermiņā, nūjošanas pārgājiens, Crossfit treniņš.)
    Apmeklētība bija ļoti laba – uz katru pasākumu vidēji ieradās 20 sportot gribētāji – lielākā apmeklētība bija Zumbas nodarbībā – pat 36 dalībnieku. Kopā pasakumus apmeklēja 73 dažādas personas un 5 dalībnieki bija visaktīvākie, jo apmeklēja 80 % no visām piedāvātām aktivitātēm.
     Pēc katra pasākuma, dalībnieki reģistrējās un mēneša noslēgumā tika izlozētas 15  balvas.
     Paldies visiem, kas apmeklēja un piedalījās rīkotajos pasākumos!!!
 

Alise Ansone

►Fotogalerija
 


Kontrolšaušanā izlases kandidātiem Madara Spāģe iegūst 2.vietu

 

     15.aprīlī, Salas pagastā aizritēja Sezonas atklāšana pasākums komandām šaušanā ar loku. Sacensību ietvaros notika oficiālā kontrolšaušana kadetiem - Latvijas izlases kandidātiem.
      Durbes loka šāvējus pārstāvēja Kintija Laima Trinkūna, Evelīna Siliņa, un 12 gadīgā Madara Spāģe.
     Rezultātā Madara Spāģe ieguva godpilno 2. vietu starp Latvijas jauniešu izlases kandidātiem, apsteidzot vecākās konkurentes. Madara Spēģe šāva 60 metru vingrinājumā (Round) ar olimpisko loku.

 

“Lindales uguns” vadītājs Ģirts Kauliņš
 

►Fotgalerija


Ar 10 komandām aizvadīts Florbola turnīrs Durbē

 

       Šī gada 2.aprīlī Durbē notika Florbola turnīrs, kur  kopā pieteicās 10 komandas, no Saldus, Skrundas, Aizputes, Durbes, Dunalka, Vecpils un Grobiņas.
kopumā sacensības noritēja spraigā gaisotnē, jo visas komandas bija diezgan līdzvērtīgas!
      Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās pa 5 un pēc savstarpēju spēļu izspēles katras grupas 5.vieta izstājās no tālākas cīņas - Vecpils komanda un viena Dunalkas komanda. Tālāk tika izspēlēts ceturtdaļfināls, kur izkrita 4 komandas - Skrundas Lauvas, Dunalkas otra komanda, Leģions 2 komanda un Saldus Tehnikuma komanda. Kopvērtējumā pirmo vietu ieguva "Vecais Leģis"  - Grobiņas komanda, 2.vietu "Leģions 1 " un trešo vietu "Andris 6", kur spēlēja gan Durbes novada jaunieši, gan Aizputes jaunieši, un ceturtajā vietā Durbes jauniešu komanda!
        Paldies sacensību tiesnešiem, palīgiem un dalībniekiem!!

Alise Ansone


Noslēdzies Lejaskurzemes novadu čempionāts volejbolā


Pavisam kopā spēlēja 10 komandas 2 apļus un rezultātā Dunalkas komandai 4.vietā un Durbes komandai 5.vietā.


Rezultātu tabula


Noslēdzies Durbes novada čempionāts Zolītē21. martā Dunalkā ar 6.posmu noslēdzās Durbes novada atklātais čempionāts Zolītē. Lasīt vairāk...


 

Rezultātu tabula

Fotogalerija


Volejbola sacensības Vecpils pagastāLasīt vairāk...


 


Ģimeņu sporta diena 

 

      Šī gada 17.martā Durbē notika ikgadējā "Ģimeņu sporta diena", kas pulcēja ap 70 dalībnieku, 10 tiesnešu palīgus un 8 pārstāvjus no Rīgas - Latvijas Tautas sporta asociācijas.
Ģimeņu diena katru gadu notiek martā, kur  katru gadu aptuveni piedalās 15 ģimenes, šogad bija jau 17 ģimenes, par to ir liels prieks!! Pasākumu dalībniekiem bija jāveic 11 stacijas ar netradicionāliem uzdevumiem, tika piedāvāta Mobilā Lācīša Ķepainīša slimnīca, unikāla iespēja bija glikozes līmeņa noteikšana asinīs u.c. aktivitātes.
     Jāsaka  liels paldies gan pasākumu apmeklētājiem, gan dalībniekiem, gan tiesnešiem. Izsaku pateicību par atbalstu Latvijas Tautas sporta asociācijai, kas palīdzēja pasākumu noorganizēt, Durbes novada domei un Evijai Kopštālei par balvu fondu, Ojāram un Kristapam Strungiem par mūziku pasākumā, Sanitai Gudermanei par medmāsas pienākumu veikšanu, Solvitai Sudmalei par pasākuma vadīšanu un Gitai Tauriņai par fotogrāfa darbu pasākuma laikā!

 

Alise Ansone
 

Fotogalerija 
 


Latvijas Senioru volejbola čempionāta rezultāti pēc trešā posma


Sacensībās piedalās Durbes senioru volejbola komanda.

Rezultāti... 
 


Florbola sacensības Vecpils pagastā

 

Lasīt vairāk... 


 


 

Darts 501 sacensības Vecpils pagastā

 

Lasīt vairāk... 


 


Durbes novada atklātais čempionāts zolīte
piektais posms

21.02.2018. Vecpilī

Zolītes sacensībās piedalījās 22 dalībnieki.
1.vietā Valdis Odiņš, 2.vietā Ilgonis Sprūds, 3.vietā Ojārs Petrēvics
22.vietā Juris Vaiskovičs


Rezutāti pēc piektā posma


  Liepājas rajonu novadu IX skolēnu sporta spēles galda tenisā

Durbē, 19.02.2018.

Sacensīnu rezultāti 

    ►Fotogalerija


Noslēdzies pirmais Lejaskurzemes novadu čempionāts florbolā

 

        Ar izslēgšanas spēlēm, pusfināliem un fināliem 18.februārī Grobiņas sporta centrā noslēdzās pirmais Lejaskurzemes novadu čempionāts florbolā, ko organizēja Dunalkas sporta metodiķis Ģirts Ansons. Čempionāts ļoti veiksmīgs izrādījās abām Durbes novada komandām, jo Durbe izcīnīja 2.vietu un Dunalka 3.vietu. Dunalka grupu turnīru noslēdz 1.vietā, savukārt Durbe savā grupā palika 2.vietā, piekāpjoties Grobiņas jaunajiem florbolistiem, kuri vēlak uzvarēja arī visā čempionātā, finālā uzvarot Durbi ar 4:3. Dunalka ar tādu pašu rezultātu pieveica Nīcu, tādējādi izcīnot 3.vietu. Novada derbijs notika pusfinālā, kad tikās Durbe un Dunalka. Spēles gaitā pārsvars bija Dunalkas komandai, bet uzvaru pagarinājumā spēlējot vairākumā izrāva Durbe, kad pēc Gundara Kļavas metiena nelielu kļūdu pieļāva Dunalkas vārtsargs, un Durbe svinēja uzvaru ar 2:1 un iekļuva finālā. Visas spēles bija interesantas un aizraujošas, veiksmīgi cīnījās abas mūsu komandas un noslēgumā varam secināt, ka Durbes novadam šis čempionāts ir bijis ļoti veiksmīgs un ar sasniegtajiem rezultātiem esam ļoti apmierināti.

 

Durbes komandas sastāvā:
Ģirts Korāts, Oskars Kārkliņš, Toms Jansons, Viesturs Jansons, Roberts Bēča, Kārlis Šveida, Gundars Kļava, Kristaps Kļava, Alise Ansone, Jānis Ozols, Edgars Sprūds, Kaspars Butkus, Reinis Lankups.
Dunalkas komandas sastāvā:
Matīss Kiršteins, Mikus Kiršteins, Kristians Grīnbergs, Markuss Lagzdiņš, Mārtiņš Rakšāns, Jānis Lagzdiņš, Andris Kraulis, Matīss Grasmanis, Kristaps Kasparovičs, Patriks Ralfs Rozenbergs, Ģirts Ansons.

 

Ģirts Ansons
 

Fotogalerija Rekurzeme.lv


Durbes futbolisti spēlē augstākā grupā

 

       Ir noslēdzies Liepājas telpu futbola čempionāts. Šajā gadā pirmo reizi Durbes futbola komanda šajā čempionātā startēja "D" grupā. Kopumā "D" grupā bija 10 komandas, no kurām Durbe ierindojās 6.vietā.
Visa turnīra laikā komanda guva divas uzvaras, divus neizšķirtus, līdz ar to secinām, ka pirmais gads ir apmierinošs un nākamgad komandai būs mērķis cīnīties augstāk!
       Paldies novada domei par atbalstu sedzot sacensību dalības maksas!

 

Sporta koordinatore A.Ansone


Novusa sacensības Vecpils pagastā


Lasīt vairāk... 

 


Dambretes sacensības Vecpils pagastā 

 

Lasīt vairāk... 

 


Durbenieki spēcīgi konkurenti šautriņu mešanā
 

       No 26. līdz 28. janvārim Apšuciemā, viesnīcā ARKADIA tika aizvadīts Latvijas čempionāts šautriņu mešanā, kurā piedalījās arī divi durbenieki Roberts un Uldis Buļko pārstāvot ŠMK Liepāja klubu. 
      Jauniešu konkurencē līdz 18 gadu vecumam rādot ļoti stabilu sniegumu 2.vietu izcīnīja Roberts Buļko. Vien finālā ar rezultātu 1:3 piekāpjoties neapšaubāmam reitinga līderim un sacensību galvenajam favorītam Rihardam Slišānam no Vecumnieku DK. 
     Kungu konkurencē dalītu devīto vietu ieguva Uldis Buļko. Cīņā par iekļūšanu labāko astotniekā piekāpās daudzkārtējam  Latvijas čempionam un šo sacensību finālistam Aigaram Strēlim no ŠMK Priekule. Bet pāru sacensībās pārī ar nīcenieku Jāni Kupši sacensības noslēdza 5.vietā, tomēr līdz galam neizmantojot labvēlīgo turnīra izlozi. 
Nākamās reitinga sacensības - Vaiņodes kauss 2018 - norisināsies 17.02.2018. Vaiņodē.

Uldis Buļko
 

  


Pāvilostas atklātajā galda tenisa čempionātā gūst godalgotas vietas     Durbes novada skolēni piedalījās Pāvilostas atklātajā čempionātā galda tenisā - 
  2007.g. un jaunāki zēni - 1.v. Roberts Buļko , 2.v. Emīls Ronis, 3.v. Artis Rogačs
  2005g.un jaunākas meitenes - 2.v. Ieva Anete Petrēvica
  2005.g. un jaunāki zēni - 1.v. Renārs Grīnbergs
  2003.g. dzimušas meitenes - 3.v. Baiba Rone
  2000. - 2002.g.dzimuši zēni - 1.v. Markuss Lazdiņš
                                                4.v. Kristaps Lagziņš

Fotogalerija 

 


Noslēdzies sportiskais 30 dienu izaicinājums Durbes sporta zālē

 

        Uzsākot Jauno gadu, cilvēki vienmēr apņemas uzsākt ko jaunu. Līdz ar to Durbes novada sporta koordinatore A.Ansone sākoties 2018.gada 2.janvārim aicināja jebkuru iedzīvotāju uz Durbes pamatskolas sporta zāli iesaistīties kādā no piedāvātajām  nodarbībām, kuras notiek katru darba dienas vakaru. Katru vakaru vidēji sporta zāli apmeklēja 20-30 sportot gribētāji, un atrada sev piemērotu sportošanas veidu.  Ceturtdienās tika piedāvāts sportot bērniem un vecākiem. Atsaucība bija liela – ari tajos vakaros vidēji bija 25 sportisti.  Tāpēc arī februāra mēnesī turpunam sportot ar vecākiem un bērniem!!!
        1.februārī notika noslēguma pasākums un pārsteigumu balvu pasniegšana aktīvākajiem mēneša dalībniekiem.
 “30 dienu izaicinājumā” pavisam sporta zāli apmeklēja 120 cilvēki,  par balvām cīnijās  15 aktīvākie dalībnieki un kopvērtejumā vīriešu konkurencē bavu saņēma A.Vircavs
Sieviešu konkurencē balvu saņem   - B.Venšava un S.Sudmale, jo abām bija vienāds apmeklējumu skaits
Un bērnu konkurencē balvu saņem R.Buļko un D.K. Siljānis jo sporta zālē bija katru vakaru un atrada sev piemērotas sporta aktivitātes!!
Pārējie aktīvākie sportisti – G.Lankups, I.Lankupa,D.Lankups, E.Ansons, A.Geruļska, K.Lazdiņš, I.Šļoža, S.Kuzmina, L.Sorokins – saņem   veicinājuma balvas.

 
Paldies dalībniekiem par atsaucību un turpinām iesākto!!

Sporta koordinatore A.Ansone
 

  
Fotogalerija

 


27.janvārī norisinājās pirmais sieviešu amatieru volejbola komandu turnīrs Dunalkā

1.vieta - Liepājas komandai
2.vieta - Dunalkas komandai
3.vieta - Durbes komandai

Ģirts Ansons


Durbes novada atklātais čempionāts zolītē
ceturtais posms


24.janvārī, Lieģos ceturtajā zolītes posmā piedalījās 21 dalībnieks.
1.vietā - Kārlis Fricsons
2.vieta - Gatis Sprūds
3.vieta - Salvis Žīgurs

 

Ģirts Ansons
 


 

Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās

(19.-21.01.2018. Ventspils)
 

Sacensības ir atklātas, komandu-individuālās, pieaugušajiem, sievietes/vīrieši atsevišķā konkurencē.
Durbes Loka šāvējus pārstāvēja jaunā censone Madara Spāģe.
Kvalifikācijā 25 un 18 metros 12 gadīgā Madara izcīnīja 7. vietu ar 955 punktiem atstājot aiz muguras pieaugušās konkurentes.
Turnīros uz izslēgšanu sīvā cīņā nācās piekāpties par 1 punktu Latvijas paraolimpietei Ievai Mellei līdz ar to zaudējot iespēju cīnīties tālāk.
Komandu cīņās iegūta 4. apbalvotā vieta līdz ar to mājās tukšām rokām neatgriezāmies.
Tagad gatavojamies Latvijas jaunatnes čempionātam un Baltijas čempionātam.

 

Ģirts Kauliņš


Piedalās Dzērves kausā 64 lauciņu dambretē


2018.gada 13.janvārī devīto reizi notika Dzērves kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē. Sacensības paredzētas komandām, katrā komandā bija jābūt diviem vīriešiem, vienai sievietei un vienam bērnam. No Durbes novada uz sacensībām devās Vecpils pagasta pārstāvji: Ārija Brūvere, Elvīra Jankovska, Ēriks Brūveris un Oto Bunks. Sacensībās komanda ieguva piekto vietu.
 Sacensībās "Seeburgas stops" iegūst zelta medaļu
 

      Ceturto gadu Grobiņā notika sacensības ''Seeburgas stops"
Sacensību līmenis bija ļoti augsts, tiešraidi no sacensībām varēja skatīties onlainā.
Sacensības bija interesantas ar to kad tajās varēja piedalīties tikai tie sportisti kuri sasnieguši vismaz otro sporta klasi.
Līdz ar to sacensībās piedalījās labākie Latvijas loka šāvēji kā arī sportisti no Lietuvas.
      Durbes loka šāvējiem otrā sporta klase ir diviem loka šāvējiem, kuri arī piedalījās sacensībās.
Arturs Bublauskis ieguva dalīto 17 vietu.
     Mūsu divpadsmitgadīgā Madara Spāģe, kura jau ir sasniegusi 2 sporta klasi, sīvā cīņā turnīros izslēdza savas pretinieces un izcīnīja zelta medaļu uzvarot Latvijas izlases kandidātes.

 

Ģirts Kauliņš 


Sporta spēles Vecpils pagastā
Galda teniss

Lasīt tālāk... 
 


Durbenieks Latvijas čempions zolītē

 

     Durbenieks Linards Ruņģis pērnā gada nogalē kļuva par 2017.gada Latvijas čempionu zolītē.
Linards Ruņģis kopš studiju laikiem spēlē zolīti, bet pēdējos gados zolītes spēlei pievērsies nopietnāk. Pēdējos piecus gadus Linards spēlē dažādos turnīros Rīgā. Bet vairāk piedalās tieši Latvijas čempionāta sacensībās, kuras ir daudz nopietnākas, jo tajās piedalās ļoti spēcīgi spēlētāji.
Linards Ruņģis 2017.gadā pēc zolītes reitingiem bija ierindojies trešajā vietā.  Bet 2018.gadu uzsāka kā Latvijas zolītes reitinga līderis un ieguvis arī Lielmeistara titulu.
2017.gada Latvijas čempionāts notika astoņās kārtās, katrā kārtā tiek izspēlētas 28 partijas. Linards atzīst, ka jau pirms pēdējās kārtas bija izvirzījies vadībā ar spēcīgu pārsvaru. Līdz ar to pēc veiksmīgas pēdējās kārtas tika izcīnīta pirmā vieta Latvijas čempionātā zolītē.
Kā jau kāršu spēlē liela nozīme ir ne tikai prast labi spēlēt zolīti, bet arī veiksmei.
    Apsveicam Linardu Ruņģi ar izcilu zolītes spēles prasmi, veiksmi un Latvijas čempiona titulu!