top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Durbes novada dome iznomā !< informācija atjaunota 29.06.21. 16:11 >
 
Kravas automobiļu vadītājiem
 
Sveicināts, kravas automobiļa vadītāj!
Ja Tev ir CE kategorija, 95. kods un vēlme pievienoties vienā no straujāk augošajiem uzņēmumiem, tad sūti mums savu pieteikumu!
Mēs piedāvājam:

Sūti savu pieteikumu uz vakance@otankimill.eu  vai zvani +371 22324234.
 
 
 
Traktortehnikas vadītājiem
Sveicināts, traktortehnikas vadītāj!
Ja Tev ir TR2 kategorija un vēlme pievienoties vienā no straujāk augošajiem uzņēmumiem, tad sūti mums savu pieteikumu!
Mēs piedāvājam:

Sūti savu pieteikumu uz vakance@otankimill.eu  vai zvani +371 22324234.

 


     

30.03.2021.

 

NVA uzsāk sezonas darbu akciju

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad rīko akciju „Sezonas darbi” un aicina darba devējus reģistrēt sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai tuvākajā NVA filiālē. Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas un ik dienu aktualizētas īpašajā  akcijas sadaļā “Sezonas darbi”  NVA mājaslapā. Darba meklētāji šajā sadaļā varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu. Gan darba devēju, gan darba meklētāju dalība akcijā ir bez maksas!
 
NVA direktore Evita Simsone: “Ik gadu pavasarī lauksaimniecībā, būvniecībā, ceļu būvē, mežsaimniecībā un citās nozarēs darba devēji sāk meklēt darbiniekus sezonas darbiem. Lai veicinātu abpusēji ērtu un ātru sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju saziņu, mēs jau otro gadu pēc kārtas rīkojam īpašu akciju - “Sezonas darbi”. Pērn akcijā bija iesaistījušies 112 sezonas darba devēji, piedāvājot darba meklētājiem 1 843 sezonas vakances.  Aicinu arī šogad darba meklētājus aktīvi sekot NVA mājaslapas akcijas sadaļā publicētajiem darba piedāvājumiem un pieteikties piemērotām vakancēm. Savukārt darba devējus, kuri meklē sezonas darbiniekus, aicinu darba piedāvājumus  reģistrēt NVA CV un vakanču portālā vai jebkurā NVA filiālē. Aicinu darba devējus izmantot arī NVA atbalstu piemērotu pretendentu atlasei. Laikā, kad darba tirgū izjūtam Covid-19 pandēmijas negatīvo ietekmi, katrai darba devēju reģistrētai vakancei ir liela vērtība, un daudziem cilvēkiem, kuri ir zaudējuši darbu, iespēja atrast sezonas darbu ir ļoti nozīmīga.” 
 
NVA mājaslapas sadaļā “Sezonas darbi” jau šobrīd darba devēji piedāvā darba meklētājiem 980 sezonas brīvās darba vietas. Sezonas darba iespējas tiek piedāvātas lauksaimniecībā, būvniecībā, izmitināšanā, tirdzniecībā un citās darbības jomās.
 
Atgādinām, ka NVA reģistrētais bezdarbnieks, strādājot sezonas darbu, var saglabāt bezdarbnieka statusu, ja līdz divām reizēm 12 mēnešu periodā ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas kopumā nepārsniedz 120 dienas.
 
Detalizētāka informācija par NVA akciju „Sezonas darbi” un katras NVA filiāles apkalpošanas teritorijā pieejamās sezonas vakances publicētas šeit: https://www.nva.gov.lv/lv/sezonas-darbi
 
Sociālajā vietnē Facebook “ ir izveidots konts “CV un vakanču portāls”, kurā publicēta informācija par aktuālajām vakancēm, NVA CV un vakanču portālu un tā iespējām.