top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

Informācija par Durbes novada kapsētām


Par kapsētu teritoriju uzturēšanu/sakopšanu, problēmu novēršanu un apbedījumiem, lūgums sazināties ar
ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzini
Kristapu Kapeli
Telefona nr.: 26110266
E-pasts: kristapskapelis@inbox.lv
 
Lūdzam ievērot:
- Kapsētu teritorijās ievērot kārtību un tīrību.
- Par gaidāmo apbedīšanu apsaimniekojamās teritorijas pārzinis ir jāinformē ne vēlāk kā 24 stundas pirms apbedīšanas.

Apsaimniekojamās teritorijas pārzinis:
- ierāda kapavietas;
- ierāda bēru rīkotājiem kapliču mirušā novietošanai līdz apbedīšanas brīdim un sēru pasākumiem.

Kapsētu izveidošanas un uzturēšanas kārtību Durbes novadā nosaka Saistošie noteikumi Nr.4/2014 “Durbes novada kapsētu apsaimniekošanas noteikumi”. skatīt 

 

Dunalkā spēkojās dambretes meistari

 

Sestdien, 15. jūlijā, Durbes novada Dunalkā Edgara Štāla organizētajā 64 lauciņu dambretes turnīrā spēkiem mērojās 24 sportisti, tostarp starptautiskais lielmeistars Andrjuss Kībarts (Andrius Kybartas) no Lietuvas. Lasīt...►Fotogalerija
 
  


Publiskota interaktīva "Skolu karte"

 

Ar bronzas medaļām atgriežas no Latvijas Jaunatnes olimpiādes
 

No 7. līdz 9. jūlijam Cēsīs notika Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Durbes novadu pārstāvēja divi sporta veidi - Galda teniss un Loku šaušana.

Galda tenisa komandas sacensībās startēja Markuss Lagzdiņš, Kristaps Lagzdiņš, Mikuss Kiršteins un kopvērtējumā palika piektajā vietā.


Galda tenisa rezultāti

Loku šaušanā  startēja Evelīna Siliņa, Kintija Laima Trinkūna un Arturs Bublauskis.

Loku šāvēji startēja individuāli un komandā. Individuāli jauniešiem Arturs Bublauskis izcīnīja 3.vietu un individuāli jaunietēm Kintija Laima Trinkūna arī izcīnija 3.vietu, bet Evelīna Siliņa palika dalītajā devitajā vietā.
Savukārt loku šaušanā mix komandām Kintija Laima Trinkūna un Arturs Bublauskis izcīnija 3.vietu.

Loku šaušanas rezultāti:

Individuāli jaunietēm
Individuāli jauniešiem
Mix komandas

Izcīnītās medaļas (sadalījums)

Fotogalerija


Durbē atklāj aktīvās atpūtas vietu jauniešiem

 
 
   Durbes novada svētku laikā 1.jūlijā notika jaunizveidotā skeitborda laukuma atklāšana. Uz pasākumu bija ieradušies jaunieši ar saviem skrituļdēļiem, skrejriteņiem un riteņiem. Lasīt...
 

     Fotogalerija
 


 


 

Par Durbes novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Ojārs Petrēvics

 
   Pirmdien, 19.jūnijā, notika jaunievēlēto Durbes novada domes deputātu pirmā sēde, kur tika ievēlēts domes priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietnieks un pastāvīgo komiteju locekļi.
Durbes novada domes priekšsēdētaja amatam tika virzīti divi kandidāti. No vēlētāju apvienības “Vienoti Durbes novada attīstībai” tika virzīts Jānis Ruško savukārt no “LATVIJA ZEMNIEKU SAVIENĪBAS” izvirzīja Ojāru Petrēvicu. Arī “Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts” par priekšsēdētāja kandidātu izvirzīja Ojāru Petrēvicu.
 
    Durbes novada domes deviņi deputāti: Sandris Bēča, Ludvigs Jerumanis, Līga Jesere-Voitkēviča, Gunārs Krētainis, Ojārs Petrēvics, Mairita Pildava, Andrejs Radzevičs, Ainars Reņģe, Jānis Ruško balsoja par izvirzītajiem kandidātiem - 6 balsis “PAR” Ojāru Petrēvicu un 3 balsis “PAR” Jāni Ruško.

Līdz ar to par Durbes novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Ojārs Petrēvics.

    Ar 6 balsīm “PAR”, 2 balsīm “PRET” un viens "ATTURAS": par Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Andrejs Radzevičs.

 Dabas tūrisms visiem (UniGreen) projektā taps skatu tornis pie Durbes ezera

 
        2017.gada maijā  uzsākta projekta Nr.LLI-010 “Dabas tūrisms visiem (UniGreen)” īstenošana. Projekts tiek īstenots ar INTERREG Latvijas-Lietuvas sadarbības programmas 2014.-2020.gadam atbalstu.
Projekta galvenais mērķis ir dabas tūrisma attīstības veicināšana Latvijas un Lietuvas pierobežas reģionos, uzlabojot infrastruktūras un tūrisma produktus, tai skaitā pielāgojot tos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Projektā ir iesaistīti 11 partneri – Kurzemes plānošanas reģions (projekta galvenais partneris), Aukštaitijas nacionālais parka un Labanoras Reģionālā parka direkcija, Biržu Reģionālā parka direkcija, Durbes novada pašvaldība, Kretingas rajona pašvaldībaKuldīgas novada pašvaldībaRojas novada pašvaldībaSaldus novada pašvaldībaSkrundas novada pašvaldībaVentspils novada pašvaldība un  Žemaitijas Nacionālā parka direkcija.

     Durbes novada pašvaldība šī projekta ietvaros plāno izveidot skatu torni, atpūtas laukumu un stāvlaukumu blakus Durbes ezeram.

Projektu plānots īstenot līdz 2019.gada 30.aprīlim.
Durbes novada pašvaldības plānotais projekta budžets ir 70130,74 EUR, no kuriem ERAF finansējums ir 59611,12 EUR, Durbes novada pašvaldības finansējums  - 10519,62 EUR.

Durbes novada pašvaldības Projektu vadītāja
Signe Rozenšteina

 Iespēja piedalīties fotokonkursā "Durbes novads - iespēju zeme"


    Aicinām uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļo Durbes novada būtību. Tām jāraksturo un pozitīvi jāatspoguļo Durbes novads – tā    attīstība, saimnieciskā darbība, pilsētvide, novada ceļi, daba, parki, tradīcijas, iedzīvotāji ikdienā un svētku reizēs, kultūrvēsturiskie un tūrisma  objekti, aktīvā atpūta un sports. Durbes novads visos gadalaikos. Fotogrāfijām jābūt uzņemtām 2016. un 2017.gadā. Fotogrāfijas jāiesūta epastā    dome@durbe.lv.


Fotokonkursa nolikums.

 

 


 
Folkreiss

...
19-08-2017

Kapusvētki Durbes un Tadaiķu pagasta kapsētās 

     PASĀKUMU
kalendārs!
 

 
Sludinājumi Vakances Durbes KS Iepirkumi Attīstība Senioriem Sabiedrība Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību