top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


 


Par Durbes novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Ojārs Petrēvics

 
   Pirmdien, 19.jūnijā, notika jaunievēlēto Durbes novada domes deputātu pirmā sēde, kur tika ievēlēts domes priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietnieks un pastāvīgo komiteju locekļi.
Durbes novada domes priekšsēdētaja amatam tika virzīti divi kandidāti. No vēlētāju apvienības “Vienoti Durbes novada attīstībai” tika virzīts Jānis Ruško savukārt no “LATVIJA ZEMNIEKU SAVIENĪBAS” izvirzīja Ojāru Petrēvicu. Arī “Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts” par priekšsēdētāja kandidātu izvirzīja Ojāru Petrēvicu.
 
    Durbes novada domes deviņi deputāti: Sandris Bēča, Ludvigs Jerumanis, Līga Jesere-Voitkēviča, Gunārs Krētainis, Ojārs Petrēvics, Mairita Pildava, Andrejs Radzevičs, Ainars Reņģe, Jānis Ruško balsoja par izvirzītajiem kandidātiem - 6 balsis “PAR” Ojāru Petrēvicu un 3 balsis “PAR” Jāni Ruško.

Līdz ar to par Durbes novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Ojārs Petrēvics.

    Ar 6 balsīm “PAR”, 2 balsīm “PRET” un viens "ATTURAS": par Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Andrejs Radzevičs.

 


 Ata Kronvalda Durbes pamatskola aicina darbā sākumskolas skolotāju uz nenoteiktu laiku. 

  Durbes novada dome, Reģ.Nr.90000063895, aicina darbā uz noteiktu laiku grāmatvedi.

 


Novada sportisti piedalās Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēlēs

►Lasīt 
 

Konkurss "Sakoptā sēta" 2017    Aicinām iedzīvotājus būt aktīvus un pieteikt gan savas gan kaimiņu sakoptās sētas konkursam! Lasīt...

►Nolikums 


 Kā arī ir iespēja pieteikties Latvijas mēroga konkursam "Skaistākā lauku saimniecība". Lasīt...
 


Uzstādīts Swedbank bankomāts

 
 
     Durbes novada domes telpās Parka ielā 2, Lieģos uzstādīts Swedbank skaidras naudas izmaksas bankomāts. Bankomāts atrodas pirmā stāva vestibilā.
    Iedzīvotājiem bankomāts ir pieejams domes darba laikā.


 


Zināmi pašvaldību vēlēšanu rezultāti
 


   Pašvaldību vēlēšanās Durbes novadā piedalījās 1203 iedzīvotāji jeb 50,29 % no visiem balsstiesīgajiem. Derīgas vēlēšanu zīmes – 1189.
Durbes novada domes vēlēšanu komisija apstiprinājusi 2017.gada 3.jūnija Durbes novada domes vēlēšanu rezultātus. 


Durbes novada domē ievēlētie deputāti:
     Sandris Bēča – Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts
     Ludvigs Jerumanis – Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts
     Līga Jesere - Voitkēviča – LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
     Gunārs Krētainis – LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
     Ojārs Petrēvics – LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
     Mairita Pildava – Vēlētāju apvienība “Vienoti Durbes novada attīstībai”
     Andrejs Radzevičs - Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts
     Ainars Reņģe  – Vēlētāju apvienība “Vienoti Durbes novada attīstībai”
     Jānis Ruško  - Vēlētāju apvienība “Vienoti Durbes novada attīstībai”


Centrālās vēlēšanas komisijas datiDabas tūrisms visiem (UniGreen) projektā taps skatu tornis pie Durbes ezera

 
        2017.gada maijā  uzsākta projekta Nr.LLI-010 “Dabas tūrisms visiem (UniGreen)” īstenošana. Projekts tiek īstenots ar INTERREG Latvijas-Lietuvas sadarbības programmas 2014.-2020.gadam atbalstu.
Projekta galvenais mērķis ir dabas tūrisma attīstības veicināšana Latvijas un Lietuvas pierobežas reģionos, uzlabojot infrastruktūras un tūrisma produktus, tai skaitā pielāgojot tos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Projektā ir iesaistīti 11 partneri – Kurzemes plānošanas reģions (projekta galvenais partneris), Aukštaitijas nacionālais parka un Labanoras Reģionālā parka direkcija, Biržu Reģionālā parka direkcija, Durbes novada pašvaldība, Kretingas rajona pašvaldībaKuldīgas novada pašvaldībaRojas novada pašvaldībaSaldus novada pašvaldībaSkrundas novada pašvaldībaVentspils novada pašvaldība un  Žemaitijas Nacionālā parka direkcija.

     Durbes novada pašvaldība šī projekta ietvaros plāno izveidot skatu torni, atpūtas laukumu un stāvlaukumu blakus Durbes ezeram.

Projektu plānots īstenot līdz 2019.gada 30.aprīlim.
Durbes novada pašvaldības plānotais projekta budžets ir 70130,74 EUR, no kuriem ERAF finansējums ir 59611,12 EUR, Durbes novada pašvaldības finansējums  - 10519,62 EUR.

Durbes novada pašvaldības Projektu vadītāja
Signe Rozenšteina


Lūdz izteikt priekšlikumus par maršrutu reisu izpildes laikiem

 
         
     Autotransporta direkcija lūdz iedzīvotājiem izteikt viedokli par vietējās nozīmes sabiedriskā transporta maršrutiem un reisu laikiem.
Daudzi reisi un maršruti ir palikuši nemainīgi jau vairākus gadus, bet būtiski reisu izpildi ietekmē iedzīvotāju skaita izmaiņas, darba vietu izvietojums, darba laika izmaiņas u.tml.
Lai pilnveidotu reģionālo maršrutu tīklu, padarot to ērtu un pievilcīgu pasažieriem, ikviens iedzīvotājs var izteikt priekšlikumus par Durbes novada maršrutu reisu izpildes laikiem, lai direkcija varētu pieskaņot reisu izpildi novada iedzīvotāju šī brīža vajadzībām.
Priekšlikumus var iesūtīt rakstot uz elektroniskā pasta adresi dome@durbe.lv vai sazinoties pa tālruni 63498097 līdz 26.jūnijam.


 

 Atjaunots Taumeņu (Vēžu) kapsētas žogs


    Ar Durbes novada pašvaldības atbalstu tika iepirkti materiāli, lai varētu atjaunot Taumeņu (Vēžu) kapsētas žogu. Apbedīto tuvinieki šī gada 5. un 6. maijā sarīkotajā darba talkā atjaunoja kapsētas žogu. Tuvinieki pateicas par sniegto atbalstu.
Apbedīto tuvinieku vārdā Anete Simanovska

 

 


 


 


Konkurss

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanai
Durbes novadā

 

    Konkursa “Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošana Durbes novadā 2017.gadā” mērķis ir veicināt Durbes novada administratīvās teritorijas labiekārtošanu, iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdarbību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu sakopšanā un labiekārtošanā, vides uzturēšanā, izmantojot savu finansējumu un piesaistot Durbes novada pašvaldības līdzfinansējumu.
 

  


Iespēja piedalīties fotokonkursā "Durbes novads - iespēju zeme"


    Aicinām uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļo Durbes novada būtību. Tām jāraksturo un pozitīvi jāatspoguļo Durbes novads – tā    attīstība, saimnieciskā darbība, pilsētvide, novada ceļi, daba, parki, tradīcijas, iedzīvotāji ikdienā un svētku reizēs, kultūrvēsturiskie un tūrisma  objekti, aktīvā atpūta un sports. Durbes novads visos gadalaikos. Fotogrāfijām jābūt uzņemtām 2016. un 2017.gadā. Fotogrāfijas jāiesūta epastā    dome@durbe.lv.


Fotokonkursa nolikums.

 

 

 


Ata Kronvalda Durbes vidusskolas reorganizācija

 


    Pērnā gada novembrī Durbes novada dome saņēma Izglītības kvalitātes valsts dienesta Licencēšanas un reģistra departamenta vēstuli ar lūgumu izvērtēt Ata Kronvalda Durbes vidusskolas nosaukuma atbilstību izglītības pakāpei.
      Sākot no 2014./2015 mācību gada Ata Kronvalda Durbes vidusskolā izglītību apgūst tikai pamatskolas klases.
     Ata Kronvalda Durbes vidusskolas vecāku padome 2016.gada 7.decembrī izskatīja šo departamenta lūgumu un nolēma atbalstīt Ata Kronvalda Durbes vidusskolas statusa maiņu uz Ata Kronvalda Durbes pamatskolu.
     Ņemot vērā Izglītības likumu un skolas vecāku padomes lēmumu Durbes novada dome nolēma reorganizēt Ata Kronvalda Durbes vidusskolu par pamatskolu.
      Durbes novada domes lēmums par vidusskolas reorganizāciju ir saskaņots Izglītības un zinātnes ministrijā.
        Ata Kronvalda Durbes vidusskola tiks reorganizēta par Ata Kronvalda Durbes pamatskolu no 2017.gada 1.septembra un skolēniem būs iespēja apgūt izglītību no 1. līdz 9. klasei. 


 

 

 


 


 

 

 

 
Līgo pasākums Vecpilī

23.jūnijā no plkst. 20.00 pie Vecpils Saieta nama ...
23-06-2017

Šveiks Līgo Durbē

23.jūnijā no plkst.19.00 Durbes pilskalnā ...
23-06-2017

Saulgriežu ielīgošana Dunalkā

22.jūnijā no plkst.20.00 Dunalkas parkā ...
22-06-2017

Vasaras Saulgrieži Lieģos

22.jūnijā no plkst.20.00 Lieģu kultūras namā  ...
22-06-2017
   Durbes novada svētki 

Kultūras aktualitātes novadā !

Vakances Sludinājumi Iepirkumi Attīstība Senioriem Sabiedrība Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Durbes KS Tūrisms Vēsture Foto galerijas ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
          Informācija par e-veselību

 

 


       Ainavu dārgumi

Pieteikt konkursam ainavu