top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

 

Varenais Durbes ezera loms

1.maijs

informācija                                       video


           
Nolikums                                                                                                    
 


 

Izmaiņas Liepāja-Padone autobusa kursēšanas laikos
 

VSIA “Autotransporta direkcija” no 2017.gada 1.maija veic šādus grozījumus maršrutā Nr.6910 Liepāja – Padone:
1.1.Slēgt reisu 03 plkst. 17:00 no Liepājas (Kuršu iela);
1.2.Slēgt reisu 04 plkst.18:30 no Padones;
1.3.Atklāt reisu 05 plkst. 17:15 no Liepājas (Kuršu iela) ar izpildi katru dienu;
1.4.Atklāt reisu 06 plkst. 18:45 no Padones ar izpildi katru dienu.VPDK "Re,kā!" jauni tautas tērpi

 

 

   
 

   Biedrība "Re,Kā- Lieģi" 2016.gada oktobrī saņēma Liepājas rajona partnerības un Dienvidkurzemes Reģionālās Lauksaimniecības pārvaldes atbalstu projektam par tautas tērpu iegādi Durbes novada Lieģu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam „Re, kā!”  (projekts Nr. 16-02-AL13-A019.2201-000024).  Lasīt... 

 A.Kronvalda Durbes vidusskola atzīmē A.Kronvaldam - 180      Ata Kronvalda Durbes vidusskolas skolēni katru gadu atzīmē Kronvalda dzimšanas dienu 15.aprīlī. Šogad tā bija ievērojamāka - 180. Sākumskolas skolēni savas zināšanas pārbaudīja lasīšanas konkursā, kur viens no uzdevumiem bija arī atbildēt uz jautājumiem par Kronvalda dzīvi. Tā kā skolotājas bija krietni pastrādājušas, gandrīz visas komandas saņēma 10 punktus. Konkursā skolēni arī pārbaudīja savu uzmanību, meklējot tekstā paslēptus vārdus, trenēja fantāziju, izdomājot pasakai beigas, veica citus uzdevumus. 5.-9.klašu skolēniem konkursu gatavoja skolotāji, kuri darbojas valodu un mākslu metodiskajā  komisijā. Arī šajā konkursā bija jāatbild uz jautājumiem par Ata Kronvalda dzīvi un darbiem, kā arī uz daudziem citiem. Pēc konkursa skolēni devās pie Ata Kronvalda pieminekļa, bet pēc tam skatījās, klausījās un piedalījās koncertā “Pa Kronvalda pēdām”. Tajā vārdos un dziesmās mēģinājām izsekot Kronvalda gaitām no Krotes uz Durbi, tad Liepāju, Darbēniem Lietuvā, Berlīni, Tērbatu, Vecpiebalgu, Rīgu.

 Jāreģistrē bērni mācībām 1.klasē

 

       2017.gada 1.septembrī mācības 1.klasē jāuzsāk bērniem, kuriem 2017.gadā paliek 7 gadi.
Lai skolas savlaicīgi varētu plānot mācību procesa organizāciju, vecākiem jāreģistrē bērns mācībām Jūsu izvēlētajā skolā. Ja Jūsu bērns uzsāks mācības Durbes novadā, lūdzam Jūs pieteikt bērnu 1.klasei līdz 12.maijam, līdzi ņemot bērna dzimšanas apliecību. Informē Durbes novada izglītības speciāliste Kristīne Bruzule.

 
 


Konkurss

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanai
Durbes novadā

 

    Konkursa “Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošana Durbes novadā 2017.gadā” mērķis ir veicināt Durbes novada administratīvās teritorijas labiekārtošanu, iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdarbību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu sakopšanā un labiekārtošanā, vides uzturēšanā, izmantojot savu finansējumu un piesaistot Durbes novada pašvaldības līdzfinansējumu.
 
 


Ata Kronvalda Durbes vidusskolas reorganizācija


    Pērnā gada novembrī Durbes novada dome saņēma Izglītības kvalitātes valsts dienesta Licencēšanas un reģistra departamenta vēstuli ar lūgumu izvērtēt Ata Kronvalda Durbes vidusskolas nosaukuma atbilstību izglītības pakāpei.
      Sākot no 2014./2015 mācību gada Ata Kronvalda Durbes vidusskolā izglītību apgūst tikai pamatskolas klases.
     Ata Kronvalda Durbes vidusskolas vecāku padome 2016.gada 7.decembrī izskatīja šo departamenta lūgumu un nolēma atbalstīt Ata Kronvalda Durbes vidusskolas statusa maiņu uz Ata Kronvalda Durbes pamatskolu.
     Ņemot vērā Izglītības likumu un skolas vecāku padomes lēmumu Durbes novada dome nolēma reorganizēt Ata Kronvalda Durbes vidusskolu par pamatskolu.
      Durbes novada domes lēmums par vidusskolas reorganizāciju ir saskaņots Izglītības un zinātnes ministrijā.
        Ata Kronvalda Durbes vidusskola tiks reorganizēta par Ata Kronvalda Durbes pamatskolu no 2017.gada 1.septembra un skolēniem būs iespēja apgūt izglītību no 1. līdz 9. klasei. 

  


Iespēja piedalīties fotokonkursā "Durbes novads - iespēju zeme"


    Aicinām uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas, kas atspoguļo Durbes novada būtību. Tām jāraksturo un pozitīvi jāatspoguļo Durbes novads – tā    attīstība, saimnieciskā darbība, pilsētvide, novada ceļi, daba, parki, tradīcijas, iedzīvotāji ikdienā un svētku reizēs, kultūrvēsturiskie un tūrisma  objekti, aktīvā atpūta un sports. Durbes novads visos gadalaikos. Fotogrāfijām jābūt uzņemtām 2016. un 2017.gadā. Fotogrāfijas jāiesūta epastā    dome@durbe.lv.


Fotokonkursa nolikums.

 

 

 


 


 

 

 


 


 

 

 

 
Šajā dienā nav neviena notikuma.

UZMANĪBU  !
Plānošanas un nekustamā īpašuma speciālistei
Ivetai Eglijai 
jauna e-pasta adrese:
iveta.eglija@durbe.lv

Līdz 1.maijam darbosies arī vecā
e-pasta adrese:
iveta.penkule@durbe.lv

Kultūras aktualitātes novadā !

Vakances Sludinājumi Iepirkumi Attīstība Senioriem Sabiedrība Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Durbes KS Tūrisms Vēsture Foto galerijas ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
          Informācija par e-veselību