top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

Ata Kronvalda Durbes pamatskolas pasākumi 2019.gada maijā, jūnijā


Datums   Atbildīgais
2. “Papardes zieda” nodarbības- 6.,7.kl.- pēc grafika K.Bruzule
Peldēšanas apmācība LOC- 1.kl. I.Vonda
3. “Papardes zieda” nodarbības- 6.,7.kl.- pēc grafika K.Bruzule
Baltā galdauta svētki 14.00 K.Bruzule
7. Mācību un karjeras izglītības ekskursija- 7.,8.kl. L.Rozenšteina, A.Ivanovska
8. “Kustinācijas” nodarbība- visai skolai L.Rozenšteina
9. Eksāmens solfedžo 8.apmācības gads M.Zaķis
Peldēšanas apmācība LOC- 1.kl. I.Vonda
Eiropas eksāmens 7.-9.kl. D.Kronberga
10. “Meža ABC”- 7.kl. L.Rozenšteina
13. Eksāmens solfedžo 8.apmācības gads M.Zaķis
Kopmēģinājums  Ģimenes dienas koncertam- 13:05 D.Kronberga
14. Vieglatlētikas sacensības  Aizputē L.Rozenšteina
Ģimenes dienas koncerts - 18:00 D.Kronberga
16. Peldēšanas apmācība LOC- 1.kl I.Vonda
17. Pēdējais zvans  9.klasei A.Ivanovska
20. 4. klases skolēnu ekskursija uz Rīgu. S.Kalniņa
Mācību un karjeras ekskursija uz Liepāju 1.-3.kl. I.Vonda, I.Jonase, L.Holštroma
Eksāmens mūzikas literatūrā 8.apmācības gads M.Zaķis
Audzēkņu noklausīšanās: Solo dziedāšana, flauta M.Ivane, K.Inne
22. Eksāmens latviešu valodā 9.klasei (rakstu daļa) A.Sileniece
Mācību un karjeras ekskursija 6.kl. I.Lankupa
Eksāmens solfedžo visiem M.Zaķis
Audzēkņu noklausīšanās: ģitāra S.Kalniņa
23. Eksāmens latviešu valodā 9.klasei (mutvārdu  daļa) A.Sileniece
“Esi Līderis!”- pie 6.kl. I.Untule
Audzēkņu noklausīšanās: trompete, bungas, ansamblis O.Strungs
ZZ čempionāta sacensības, 5.klase E.Gaule
24. “Zaļās jostas” ekskursija uz Tērveti A.Ivanovska
27. Audzēkņu noklausīšanās: klavieres, 2 skaņdarbi M.Zaķis
Eksāmens mūzikas literatūrā 8.apmācības gads M.Zaķis
28. Koka auto modeļu sacensības Durbē A.Gaulis
Līdz plkst.12.00 izliek II semestra un gada vērtējumus  
29. Eksāmens svešvalodā 9.klasei (rakstu daļa) E.Gaule, A.Selderiņa
Noslēguma koncerts mūzikas programmas audzēkņiem kultūras namā 18.00 M.Zaķis
30. Eksāmens svešvalodā 9.klasei (mutvārdu daļa) E.Gaule, A.Selderiņa
30. Noslēguma koncerts mūzikas programmas audzēkņiem kultūras namā Pārcelts uz 29.05., plkst.18.00 M.Zaķis
31. Mācību gada noslēgums  (liecības) 10.00 K.Bruzule
Mācību priekšmetu, olimpiāžu, konkursu  un sporta laureātu pieņemšana pie Domes priekšsēdētāja. 12.00 (Būs uzaicinājumi.)  
1.06. Absolventu un darbinieku salidojums 18.00 K.Bruzule
4.06 Eksāmens matemātikā 9.klasei Ž.Kļava
11.06. Eksāmens Latvijas  vēsturē 9.klasei G.Zara
15.06. Izlaidums   9.klasei 14.00 Ž.Kļava















 
IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs Arhīvs



Durbes logo

  









Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību