top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Durbes novada KULTŪRAS pasākumu kalendārs

 
 
 
Kad ? Kas? Kur ? Informācija
 

Rezervētas biļetes!

Latvijas gadsimts - Latviešu populārās mūzikas dižkoncerts

Pūt vējiņi / koncertstāsts Latvijai

Liepāja Informācija par koncertiem un biļetēm
29.09
plkst.21.00

Pasākums/balle ,,Kāzu valsis”


kopā ar grupu ,,Sestā jūdze”. Mīļi aicināti  pieteikt pārus, kuri šajā gadā atzīmē  nozīmīgas kāzu  jubilejas kā arī pārus, kuri 2018.gadā iestūrēja laulības ostā. Pasākumam dalību pieteikt līdz 24.septembrim, zvanot Dzintrai - 29997837. Līdzi ņemt groziņu un jautru kompāniju.
Ieeja uz pasākumu 5,- EUR.
Lieģu kultūras nams afiša
no 2.10  Fotogrāfiju izstāde
“Dunalkas agrāk un tagad”

 
  No 2.10 - Dunalkas kultūras namā

No 9.10 Dunalkas bibliotēkā
05. un 07.10
Zemlika nāk...

Dirty Deal Teatro” viesizrādes

  informācija
9.10
plkst. 9.30
plkts.14.00
Animācijas filma par Lino piedzīvojumiem

Lino ir jauns puisis, kas strādā par izklaidētāju bērnu ballītēs. Savu dzīvi viņš uzskata par nožēlojamu, jo mitinās ūķī, meitenes ar viņu nedraudzējas, un bērni augām dienām ķircina un dara pāri, tāpēc ka viņš ir tērpies kaķa kostīmā. Izmisušais Lino dodas pie kāda ne visai prasmīga burvja, kas apsola mainīt viņa dzīvi pašos pamatos. Taču burvestība nenostrādā, kā cerēts, un Lino pārvēršas par milzīgu kaķi! Kā lai tagad atkal kļūst par cilvēku un, pats svarīgākais, – kā kļūt laimīgam? Filmas garums 1 h 34 min. Ieejas maksa EUR1.00.
Durbes kultūras nams  
11.10
plkst. 18.00

Ceļotāju klubiņš aicina Neklātienes ceļojumā uz ASV.
Ceļojumā aizvedīs Aija Sileniece

Durbes kultūras nams  
12.10
plkst. 18.00
Režisores Ināras Kolmanes (filmas BILLE autore) filma
"Dubultā dzīve. Sekss un PSRS". 
Latvijas – Francijas – Ukrainas kopražojums. Filma ir gan izklaidējoša, gan izzinoša -autori izseko padomju laika attieksmei pret seksu sākot no revolūcijas laikiem. Filmā daudz neparastas un nezināmas informācijas, ir arī par ko pasmieties. Filmas garums: 60 min. Ieejas maksa-EUR2.00.
Durbes kultūras nams  
16.10
plkst.18.00
Latvijas 100gades filma.

Dokumentālā filma
“Kurts Fridrihsons”

Personisks Gundegas Repšes stāsts par Kurtu Fridrihsonu – mākslinieku, garīgo skolotāju, autsaideru, ieslodzīto un nonkonformistu Latvijas vēstures līkločos. Kurta Fridrihsona personības starojums varbūt ir pat pāraudzis viņa mākslas nozīmību - jo nepakļāvīgu un vienlaikus mākslā spilgtu cilvēku padomju Latvijā nebija daudz. Kā kliedzošs kontrasts padomju dzīves īstenībai bija šarms un vieglums, ko Fridrihsons nesa sev līdzi no pirmskara civilizētās Eiropas un brīvās, pazaudētās Latvijas. Filmas garums- 66min. Ieejas maksa -bezmaksas.
Durbes kultūras nams  
19. un 20.10

Astotais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls "Zemlika"

Durbe Zemlika.lv
20.10
plkst. 14.00
"Vasaras garša manā burciņā"

Rudenīgu noskaņu baudīsim divās daļās, pirmajā daļā - priekšnesums (precīzāk būs afišās), un kopīgi piedalīsimies pasākuma otrajā daļā “Vasaras garša manā burciņā”, kurā pie tējas tases baudīsim līdzpaņemtos marinējumus vai ievārījumus. Līdzi ņemt labu omu un savas burciņas satura recepti! Laipni aicināti piedalīties!
Dunalkas kultūras nams  
26.10
plkst.18.00
Latvijas 100gades filma.

"HOMO NOVUS"

Pēc Anšlava Eglīša romāna “HOMO NOVUS” motīviem veidota spēlfilma “HOMO NOVUS”, kas ar smaidu skatās uz kaislībām 30. gadu beigu Rīgas mākslinieku dzīvē. 1938.gads, nabadzīgs mākslinieks Juris Upenājs ierodas Rīgā no laukiem tajā pašā laikā, kad izsmalcinātais Eižens Žibeika atgriežas no gleznošanas Parīzē ar cerībām saņemt sava tēvoča ievērojamo mantojumu… Filmas garums – 110min. Ieejas maksa –EUR2.00.
Durbes kultūras nams