top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ata Kronvalda Durbes pamatskolas skolotāju individuālais darbs ar skolēniem 2018./2019.m.g.

 

 < informācija  atjaunota 15.01.2019. >

Skolotājs ( mācību priekšmets) Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Ingrīda Vonda
(1.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, mājt.un tehn., ētika, viz.māksla)
13:05- 14:08
 
12:20-13:00
 
     
Linda Holštroma
( 3.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, ētika, mājt.un tehn., viz.māksla)
13:05- 13:43 13:05- 13:50
 
     
Ilze Jonase
(2.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības,  mājt.un tehn., ētika)
    13:05- 14:49
 
13:50- 14:30
 
 
Santa Kalniņa
( 4.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, mājt.un tehn.,  viz.māksla)
  13:50- 14:30
 
13:50- 14:30
 
13:50- 15:15
 
13:05- 13:37
 
Iveta Eine
(dabaszinības- 5.,6.kl., ķīmija- 8.,9..kl., bioloģija- 7.- 9.kl., ģeogrāfija- 7.-9.kl.)
14:35- 15:35
 
  14:35- 15:35
 
   
Inga Lankupa
( viz.māksla-2.,3.,  5.-9.kl.; mājt. un tehn m.- 5.,6.,7.,9.kl.)
    14:35- 15:15
 
8:25- 8:46
14:35- 15:15
 
 
Līga Rozenšteina
(sports 1.-9.kl.)
14:35- 15:30
 
14:35- 15:51
 
     
Kristīne Kapiņa
( latv.val., literatūra- 5.,6.kl.)
  13:50 - 14:30
15:20 - 15:36
 
14:35 - 15:50
 
   
Aija Sileniece
( kristīgā mācība- 3.kl., latv.val.-7.-9.kl., literatūra- 7.-9..kl.)
  14:35- 14:49
8.kl.- latv.val., literatūra
13:50- 13:54
3.kl.- kr.māc.
14:35- 15:26
7.kl.- latv.val., literatūra
14:33- 15:15
9.kl.- latv.val., literatūra
 
Žanna Kļava
( matemātika-5., 6.,9.kl., informātika- 6.-7.kl., fizika- 8.,9.kl.)
13:50- 15:18
5.kl.- matemātika, 8.,9.kl.- fizika
14:35- 15:26
9.kl.- matemātika
  13:50- 14:47
6.kl.- matemātika; 6.,7.kl.- informātika
 
Aldute Selderiņa
( krievu val.- 6.-9.kl.)
14:35- 15:52
 
       
Evita Gaule
( angļu val.- 1.-9.kl.)
13:05- 13:45
14:35- 15:37
 
14:35- 15:55
 
     
Gunta Zara
( Latvijas vēsture-6.-9.kl., pasaules vēsture-6.-9.kl.)
        8:20- 8:45
14:30- 14:53
 
Anna Ivanovska
( soc.zinības- 5.-9.kl., mājt. un tehn.m.-8.kl.)
14:30- 15:27
 
       
Ineta Untule
( matemātika- 7.,8.kl.)
 
 
  14:42- 15:50
 
   
Artūrs Jankausks
( mūzika 1.-9.kl.)
13:50- 14:30
15:20- 15:55
 
15:20- 15:55
 
     
Agnis Gaulis
( informātika- 5.kl., mājt.un tehn.zēniem 5.-9.kl.)-
  15:15- 15:32
Informātika
15:15- 16:00
Mājt. un tehn.