top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ata Kronvalda Durbes pamatskolas skolotāju individuālais darbs ar skolēniem 2018./2019.m.g.

 

 
Skolotājs ( mācību priekšmets) Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Ingrīda Vonda
(1.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, mājt.un tehn., ētika, viz.māksla)
    13:05- 13:54
 
  12:20-13:09
 
Linda Holštroma
( 3.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, ētika, mājt.un tehn., viz.māksla)
    13:05- 13:50
 
   
Ilze Jonase
(2.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības,  mājt.un tehn., ētika)
    13:50- 14:34
 
13:50- 14:30
 
 
Santa Kalniņa
( 4.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, mājt.un tehn.,  viz.māksla)
13:05- 14:30
 
13:50- 14:30
 
  13:50- 14:30
 
13:05- 13:37
 
Iveta Eine
(dabaszinības- 5.,6.kl., ķīmija- 8.,9..kl., bioloģija- 7.- 9.kl., ģeogrāfija- 7.-9.kl.)
14:35- 15:35
 
  14:35- 15:35
 
   
Inga Lankupa
( viz.māksla-2.,3.,  5.-9.kl.; mājt. un tehn m.- 5.,6.,7.,9.kl.)
    14:35- 15:15
 
8:25- 8:46
14:35- 15:15
 
 
Līga Rozenšteina
(sports 1.-9.kl.)
14:35- 15:30
 
14:35- 15:51
 
     
Kristīne Kapiņa
( latv.val., literatūra- 5.,6.kl.)
  13:50- 14:30
 
13:50- 15:21
 
   
Aija Sileniece
( kristīgā mācība- 3.kl., latv.val.-7.-9.kl., literatūra- 7.-9..kl.)
  14:35- 14:49
8.kl.- latv.val., literatūra
14:33- 15:15
9.kl.- latv.val., literatūra
14:35- 15:26
7.kl.- latv.val., literatūra,
13:05- 13:09
3.kl.- kr.māc.
Žanna Kļava
( matemātika-5., 6.,9.kl., informātika- 6.-7.kl., fizika- 8.,9.kl.)
13:50- 15:18
5.kl.- matemātika, 8.,9.kl.- fizika
14:35- 15:40
9.kl.- matemātika, 6.,7.kl.- informātika
13:50- 14:33
6.kl.- matemātika
   
Aldute Selderiņa
( krievu val.- 6.-9.kl.)
14:35- 15:52
 
       
Evita Gaule
( angļu val.- 1.-9.kl.)
13:05- 13:45
14:35- 15:37
 
  14:35- 15:55
 
   
Gunta Zara
( Latvijas vēsture-6.-9.kl., pasaules vēsture-6.-9.kl.)
        8:20- 8:45
14:30- 14:53
 
Anna Ivanovska
( soc.zinības- 5.-9.kl., mājt. un tehn.m.-8.kl.)
    14:30- 15:27
 
   
Ineta Untule
( matemātika- 7.,8.kl.)
14:35- 15:43
 
 
       
Agita Dobele
( mūzika 1.-9.kl.)
13:50- 14:30
15:20- 15:55
 
  15:20- 15:55
 
   
Agnis Gaulis
( informātika- 5.kl., mājt.un tehn.zēniem 5.-9.kl.)-
  15:15- 16:00
Mājt. un tehn.
15:15- 15:32
Informātika