top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


    Durbes novada Dunalkas sporta halles trenažieru zāles iekšējās kārtības noteikumi

⇒ Nolikums "Par Dunalkas sporta centra telpu un inventāra izmantošanu"


DUNALKAS SPORTA CENTRS - VIETA SPORTAM UN ATPŪTAI

Piedāvājam lielo sporta zāli, mazo zāli, trenažieru zāli, pludmales volejbola laukumus.
 

 
                                        


Dunalkas sporta halles noslogojums


Diena

Laiks

Nodarbība

Atbildīgais

Pirmdiena 18.00-21.00 Futbols  
Otrdiena 18.00-21.00 Florbols  
Trešdiena 18.00-21.00 Futbols  
Ceturtdiena 18.00-21.00 Volejbols vīriešiem  
Piektdiena 18.00-19.30 Florbols  
19.30-21.30 Volejbols sievietēm  

 

Loku šaušanas kluba "Lindales uguns" treniņi 
                                                                "Lindales uguns" mājas lapa


Diena Laiks Vieta Atbildīgā persona
Trešdiena 18.00 Dunalkas sporta hallē Ģirts Kauliņš
t.22343514


afiša


Sporta pasākumu kalendārs
►Sporta notikumi Durbes novadā Liepājas novadu atklātā čempionāta volejbolā rezultāti
Dunalkas vīriešu volejbola komanda izcīna bronzu


Dunalkas vīriešu volejbola komanda Lajaskurzemes novadu atklātajā čempionātā kopvērtējumā izsīnīja 3.vietu! Čempionāta spēļu pirmo apli Dunalkas volejbolisti spēlēja ļoti stabili, ieliekot pamatus, lai čempionātu pabeigtu godalgoto trijniekā. Taču otrajā spēļu aplī dunalcnieku spēlē iezagās nestabilitāte un pārliecības trūkums, kā rezultātā vienā brīdī pat draudēja izkrišana no trijnieka. Izšķirošā spēle izrādījās tieši ar novadniekiem durbeniekiem, kur pēc miegaina spēles sākuma tomēr izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru, nodrošinot 3. vietu kopvērtējumā, ar ko arī komandas spēlētājus apsveicu!
Komandas sastāvs: Jānis Čanders, Edgars Stonis, Uģis Ozols, Matīss Grasmanis, Valdis Rutkaste, Mārtiņš Štrauss, Ingars Zeļenkovs, Inguss Košuks, Andris Štrauss, Raimonds Ukavics.

Fotogalerija 
 

Dunalkas sporta metodiķis: Ģirts AnsonsDunalkas sieviešu volejbola komanda uzlabo rezultātu


             11. martā Nīgrandē notika volejbola turnīrs sieviešu komandām. Turnīrā bija pieteikušās septiņas komandas un to skaitā bija arī Dunalkas komandas. Komandas tika salozētas divās grupās, kur spēlēja katra ar kutru divus setus līdz 15 punktiem. Dunalkas komanda grupā izcīnīja otro vietu, kas deva tiesības spēlēt pusfinālā, kur dunalcnieces tikās ar Druvas komandu, kur ļoti līdzīgā un spraigā cīņā tika piedzīvots zaudējums. Jāpiezīmē, ka Druvas komanda vēlāk uzvarēja arī finālā, kur apspēlēja mājnieces -  Nīgrandes komandu. Dunalkas volejbolistes līdz ar to spēlēja par trešo vietu ar Ezeres komandu. Šai spēlei dunalcniecēm pietrūka spēka un stabilitātes, kā rezultātā tika piedzīvots vēl viens zaudājums un turnīru noslēdz ceturtajā vietā. Jāpiezīmē, ka rezultātā solis uz priekšu ir sperts, jo pērn meitenes palika sestajā vietā sešu komandu konkurencē.

Komandas sastāvs: Alise Kraukle, Madara Lagzdiņa, Sintija Kleinšmite, Daiga Neilande, Inese Dreimane, Linda Stone, Lana Stone, Vanesa Reinholde.

 
 
Dunalkas sporta metodiķis: Ģ.Ansons

 


Dunalkas nakts turnīrs florbolā

 
         30. decembrī Dunalkas sporta centrā notika nakts florbola turnīrs 3 pret 3. Komandas sāka reģistrēties pēc pulksten 21:00. Spēles sākās 21:30 un fināla spēle beidzās dažas minūtes pirms trijiem naktī!  Šogad pieteicās rekordliels komandu skaits – 13! Komandas tika salozētas trīs apakšgrupās, kur spēlēja katra ar katru. Tālāk uz izslēgšanas spēlēm no grupas izgāja pirmās un otrās vietas ieguvējas, kā arī divas labākās trešās vietas. Pārējām komandām turnīrs bija noslēdzies. Kopumā tika nospēlētas 28 spēles. Rezultāti bija visai līdzīgi un tikai retā no spēlēm beidzās ar lielu kādas komandas pārsvaru, jo komandas bija spēkos līdzīgas. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Edijs Bucis no komandas “Amber”, kura lielā mērā pateicoties Edija sniegumam uzbrukumā, arī kļuva par turnīra uzvarētājiem.
       Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos un izturību. Paldies līdzjutējiem, kuri gana kuplā skaita arī izturēja līdz galam kopā ar sportistiem.  Jau kārtējo reizi liels paldies Vanesai Reinholdei, kura izturēja visas spēles darbā ar tablo un rezultātu fiksēšanu uz papīra. Paldies Durbes novada domei par balvām.


Rezultāti:
1.vieta komanda “Amber”: Edijs Bucis, Artis Hūns, Areks Mārtiņš Dzintars
2.vieta komanda “Cobras”: Jānis Stonis, Ervīns Jurkovskis, Ģirts Ansons
3.vieta komada “Belarusi”: Markuss Lagzdiņš, Gunārs Grīnbergs, Anrijs Kosilo

 
 

Dunalkas sporta metidiķis:Ģ.Ansons


*****

Futbolisti izcīna divas otrās vietas

17.decembrī Dunalkas zāles futbola komanda "Kobras"  izcīnīja 2.vietu Liepājā, Ziemassvētku nakts futbola turnīrā.

Un pēc dažu stundu pārtraukuma, jau 18.decembrī futbolisti aizvadīja izšķirošās spēles Aizputes novada atklātajā čempionātā, un izcīnīja 2.vietu.Fotogrāfijas no sacensībām


*****
Zāles futbola turnīrs Dunalkā

 

             5. novembrī Dunalkas sporta centrā notika zāles futbola turnīrs, kas vienlaikus bija arī Guntara Jurkovska piemiņas turnīrs. Turnīrā startēja sešas komandas, lai gan sākotnēji bija plānotas vairāk, tomēr dažādu iemeslu dēļ dažas no komandām neieradās. Līdz ar to izspēles kārtība tika noteikta tā, ka komandas spēlēs katra ar katru. Cīņas bija gana spraigas un aizraujošas, jo liela daļa spēļu beidzās ar minimālu vienas komandas pārsvaru, vai arī neizšķirti. Grūtāk gāja jauniešu komandām – 02. un 03. Grobiņas jauniešu komandām un “Dunalkas sīkie” komandai, attiecīgi šīs komandas ierindojās no ceturtās līdz sestajai vietai.  3.vietu izcīnīja komanda “Rokasbirzs” – Agnis Zāģeris, Andis Zāģeris, Mikuss Ķemeris, Rainers Sivoho, Māris Muižarājs, Edgars Strazds. 2.vietā ierondojās Dunalkas komanda “Donalds Tramps”- Ēvalds Mačus, Matīss Grasmanis, Jānis Lagzdiņš, Mārtiņš Rakšāns, Ivo Briedis, Lauris Ventaskrasts, Edgars Stonis. Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda “Kobras”, kuri uzvarēja četras spēles un vienu spēlēja neizšķirti. Komandas sastāvs – Jānis Kosilo, Mārtiņš Eihvalds, Ervīns Jurkovskis, Gatis Kirfs, Jānis Stonis, Aigars Zvirbulis, Ģirts Rozentālbergs, Sandžers Tarvids. Turnīra gaitā arī  noteica labāko spēlētāju un par to tika atzīts Markus Lagzdiņš. Labāko vārtsargu noteica tikai pēc turnīra divu vārtsargu papildus duēlī ar pēcspēles sitieniem, kur viens pret otru tikās Edgars Stonis un Jānis Kosilo. Šoreiz parāks izrādījās Edgars un pelnīti saņēma turnīra labākā vārtsarga balvu. Paldies Durbes novada domei un īpaši Ervīnam Jurkovskim par sadarbību un sagādātajām balvām. 

fotogalerija

*****

Arvīda Lapiņa ceļojošā kausa izcīņa volejbolā

 

          15.oktobrī Dunalkas sporta centrā jau trešo reizi notika Arvīda Lapiņa ceļojošā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem. Kausa izcīņā piedalījās četras komandas - Veterāni, LSSS, Dunalka, Durbe, kas izspēlēja spēles katra ar katru līdz divu setu uzvarai. Komandas izrādījās spēkos līdzīgas, bet pirmo reizi kauss paliek Dunalkā, jo uzvaru turnīrā izcīnīja mājnieki. Kausa izcīnīšana arī uzliek par pienākumu uz sacansībām ierasties arī nākošajā gadā, jo izcīnītais kauss jāmēģina aizstāvēt vai arī nodot īpašumā kādai citai komandai, kas centīsies Dunalkas komandu pārspēt nākošajā gadā. Par šī gada kausa izcīņas labāko spēlētāju tika atzīts cēlājs Inguss Košuks no Dunalkas komandas, kurš izcēlās ar precīzām piespēlēm un lieliski veidotiem komandas uzbrukumiem. Spēles bija ļoti spraigas un aizraujošas, jo kausa ieguvēja izšķirošajā spēlē bija nepieciešami trīs seti un arī tajos neiztika bez dramatiskiem momentiem un lieliem kāpumiem un kritumiem rezultātā. Par to parūpējās Dunalkas un LSSS komandas. Arī Durbes un Veterānu komandas izrādīja nopietnu pretestību, līdz ar to visas spēles bija ļoti aizraujošas un kausa varēja izcīnīt jebkura no četrām komandām!
Paldies arī Vanesai par darbu ar rezultātu tablo un izturību visas dienas garumā. Paldies skatītājiem, kuri bija ieradušies saulainajā sestdienā Dunalkas sporta centrā, lai noskatītos kādu no spēlēm. Protams paldies Durbes novada domei par balvām.

Dunalkas sporta metodiķis: Ģirts Ansons

Bildes no sacensībām


*****

Jāņu dienas sporta burziņš Dunalkā


Zolīte:
startēja 10 dalībnieki, kuri uzvarētājus noskaidroja izspēlējot četras kārtas. Noslēgumā godalgotās vietas izcīnīja:
1. vieta – Jānis Kosilo
2. vieta – Jānis Labelis
3. vieta – Jānis Basliks
 
Šautriņu mešana: kopā startēja 30 dalībnieki, kas bija sadalīti 3 grupās – bērni līdz 17 gadu vecumam, vīrieši un sievietes. Labākos noskaidroja katram dalībniekam izpildot sešus metienus ar mērķi sakrāt pēc iespējas vairāk punktu.
Bērni līdz 17 gadiem:
1. vieta -  Vanesa Reinholde 116 punkti
2. vieta -  Markuss Lagzdiņš 108 punkti
3. vieta -  Mikus Kiršteins 91 punkts
Sievietes:
1.     vieta – Madara Lagzdiņa 112 punkti
2.     vieta – Sintija Klenšmite 91 punkts
3.     vieta – Inese Dreimane 56 punkti
Vīrieši:
1.     vieta – Ģirts Ansons 134 punkti
2.     vieta – Raimonds Berkulis 87 punkti
3.     vieta – Valdis Rutkaste 75 punkti
 
Pludmales volejbols: šī spēle ļoti kupli apmeklēta. Startēja 10 komandas, kas tika sadalītas divās grupās pa 5. Izspēlēja grupā katra komanda ar katru, kur 1 vietas automātiski iekļuva pusfināla. Otrās un trešās vietas izspēleja krustu par atlikušajām divām vietām pusfinālā. Jāatzīmē, ka šogad vienā paŗī startēja arī meitene, demonstrējot ļoti atzīstamu sniegumu, Inga Jansone spēlēja pārī ar Valdi Rutkasti. Turnīrs tika izspēlēts par visām vietām, jo tas ir svarīgi novada čempionāta kopvērtējumam, lai noslēgumā noteiktu šī kopvērtējuma uzvarētājus.
1.     vieta „Kā tu gribi?” – Martins Samms un Toms Boļšakovs
2.     vieta „LAT-1” – Matīss Grasmanis un  Uģis Ozols
3.     vieta „Veterāni” – Mārtiņš Štraus un Ingars Zeļenkovs
 
Par pasākuma norisi liels paldies Durbes novada domei par finansiālo atbalstu sportistu apbalvošanā. Paldies Vanesai Reinholdei par darbu pie šautriņu mērķiem un diplomiem. Liels padies arī Edgaram Eihvaldam par volejbola laukumu uzrušināšanu!

 

Dunalkas sporta metodiķis Ģirts Ansons.Noslēdzies Lejaskurzemes novadu volejbola čempionāts

            Ir noslēdzies 2015./2016. gada Lejaskurzemes novadu volejbola čempionāts, kurā piedalījās Dunalkas un Durbes vīriešu volejbola komandas. Čempionātā tika izspēleti divi spēļu apļi, ar katru komandu tiekoties divas reizes. Dunalkas komanda līdz pat pēdējai spēļu kārtai saglabāja cerības iekļūt pirmajā trijniekā. Šoreiz diemžēl neizdevās un dunalcnieki palika ceturtie astoņu komandu konkurencē. Ja salīdzinām ar iepriekšējo sezonu, tad Dunalkas komanda ir pakāpusies par divām vietām, jo pērn tika izcīnīta sestā vieta.
            Apsveicam komandu ar saniegto rezultātu! Paldies spēlētājiem par demonstrēto sniegumu laukumā, par skaisto un saturīgo spēli!

Komandas sastāvs: Jānis Čanders, Edgars Stonis, Ingus Košuks, Valdis Rutkaste, Matīss Grasmanis, Uģis Ozols, Arturs Grasmanis, Mārtiņš Rakšāns.

 


Nakts Florbola turnīrs 18.12.201518. decembrī Dunalkas sporta centrā izspēlējām pirmo Dunalkas florbola turnīru. Šis turnīrs bija mūsu novadā unikāls ar vairākām lietām! Tas ieies vēsturē ka pirmais florbola turnīrs atjaunotajā Dunalkas sporta centrā. Otrkārt šis turnīrs bija unikāls ar to, ka nepieteicās komandas, bet spēlētāji individuāli un komandas izveidojās uz vietas ar izlozes palīdzību. Pēc izlozes komandām tika dots laiks, lai izdomātu nosaukumus. Vienai komandai gan piertūka viens spēlētās, bet puišiem palīgā devās Alise Zīverte, kas vēlāk izrādījās ļoti veiksmīgs risinājums. Komandas salozējās līdzvērtīgas, par ko liecināja spēļu rezultāti un izcīnītie punkti.
     Spēlētāju pieteikšanās sākās deviņos vakarā pēc meiteņu vakara beigām. Pirmā spēle sākās nedaudz pirms desmitiem vakarā un spēles beidzās vien neilgi pirms trijiem naktī, jo komandas kopējā informatīvajā sapulcē nolēma izspēlēt katra ar katru, tādējādi bija jāspēlē kopā 28 spēles pa 7 minūtēm katra. Tāpēc saku paldies spēlētājiem par izturību, jo slodze bija nopietna! Paldies arī Vanesai Reinholdei ar izpalīdzēm par darbu ar tablo un papīra darbiem, lai viss ritētu raiti un kārtīgi!
     Paldies arī līdzjutējiem, kas bija ieradušies pavērot, kas notiek florbola turnīrā. Jāpiezīmē, ka līdzjutēji arī bija izturīgi, un skatījās florbolu vēl ilgi pēc pusnakts!
1.vieta – “Riekstkodis” Reinis Flaksis, Guntars Reinholds, Alise Zīverte
2.vieta – “Belarusi” Andrijs Kosilo, Gunārs Grinbergs, Markuss Lagzdiņš
3. vieta – “Dunalka” Andris Krauklis, Matīss Kiršteins, Jānis Kiršteins
4.vieta – “Bufalo Sabres” Kristaps Kasparovičš, Valdis Rutkaste, Toms Popovs
5. vieta – “Pīrāgi” Aigars Belkins, Edgars Donis, Markus Gūža
6. vieta – “Isis” Ēvalds Mačus, Andis Avots-Avotiņš, Mareks Ķēde
7. vieta – “Desmaizīte” Mikus Kiršteins, Jānis Lagzdiņš, Kristians Grīnbergs
8. vieta – “Kobras” Ervīns Jurkovskis, Jānis Kosilo, Agnis Kleinšmits
Ģirts Ansons

fotoattēliMinifutbolā 3.vieta


10. oktobrī Dunalkas komanda piedalījās minifutbola sezonas noslēguma turnīrā Cīravā.
Dunalkas komanda izcīnīja 3.vietu 5 komandu konkurencē.

Komandas sastāvs:
1. Matīss Grasmanis
2. Sandžers Tarvids
3. Ēvalds Mačus
4. Ervīns Jurkovskis
5. Jānis Stonis
6. Jānis Lagzdiņš
7. Jānis Kosilo
8. Gunārs Grīnbergs
 
Komandas: Dunalka, Cīrava, Rokasbirze, Pāvilosta, Skoda (Lietuva)
Pirmais 3nieks:
1. Rokasbirze
2. Cīrava
3. DunalkaIzspēlēts A.Lapiņa ceļojošais kauss

 

           3.oktobrī Dunalkas sporta centrā notika jau otrā Arvīda Lapiņa ceļojošā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem. Kausa izcīņā piedalījās piecas komandas - Veterāni, Aizpute, Dunalka, Durbe un Leģionāri, kas izspēlēja spēles katra ar katru līdz divu setu uzvarai. Komandas izrādījās spēkos līdzīgas, bet pārāka par visiem otro gadu pēc kārtas izrādījās Veterānu komanda, kas izcīnīja uzvaras visās spēlēs, līdz ar to saglabājot ceļojošo kausu savā īpašumā vēl uz vienu gadu. Kausa izcīnīšana arī uzliek par pienākumu uz sacansībām ierasties arī nākošajā gadā, jo izcīnītais kauss jāmēģina aizstāvēt vai arī nodot īpašumā kādai citai komandai, kas centīsies Veterānu komandu gāst no troņa. Par šī gada kausa izcīņas labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Čanders no Dunalkas komandas, kurš izcēlās ar efektīvām darbībām uzbrukumā, precīzi un stabili servēja un lieliski spēlēja aizsardzībā.

           Paldies arī Vanesai par darbu ar rezultātu tablo un izturību visas dienas garumā. Paldies skatītājiem, kuri bija ieradušies saulainajā sestdienā Dunalkas sporta centrā, lai noskatītos kādu no spēlēm. Protams paldies Durbes novada domei par balvām.
 
Dunalkas sporta metodiķis: Ģirts Ansons  Futbola diena

13.septembrī Durbes stadionā notika "Futbola diena".
Pasākumā piedalījās Durbes un Dunalkas futbolisti, kuri savā starpā spēlēja draudzības spēli un rezultātā Durbes futbolisti ar 3:2 uzvarēja Dunalkas futbolistus.


 


Dunalkas parka svētku sporta pasākumu rezultāti:


Pludmales volejbols 4. posms;
1.vieta – „Cīrava” Jānis Čanders, Andis Štāls
2.vieta – „Wilsons” Matīss Grasmanis, Uģis Ozols
3.vieta – „Ērgļi” Martins Samms, Kristers Ērglis

Virves vilkšana jauktajām komandām;
1.vieta – „Edvards”
2.vieta – „Pumpiņas”
3.vieta – „Lakers”

Svara bumbu celšana;
Vīrieši:
1.vieta – Einārs Vierpe
2.vieta – Arturs Krimpa
3.vieta – Gints Dreimanis
Bērni:
1.vieta – Anna Done
2.vieta – Markuss Lagzdiņš
3.vieta – Anna Marija Grīnberga

Riepas velšana;
Sievietes:
1.vieta – Liena Treilone
2.vieta – Sandra Kiršteine
Vīrieši:
1.vieta – Einārs Vierpe
2.vieta – Arturs Krimpa
3.vieta – Valdis Rutkaste
Zolīte;
1.vieta – Salvis Žīgurs
2.vieta – Ritvars Lējējs
3.vieta – Mārtiņš Gūža
Šautriņu mešana;
Bērni:
1.vieta – Andis Priedols
2.vieta – Gvido Griezītis
3.vieta – Ailinda Geruļska
Sievietes:
1.vieta – Kristīne Labele
2.vieta – Aiva Gūža
3.vieta – Krista Miezāja
Vīrieši:
1.vieta – Normunds Ļaudams
2.vieta – Persijs Jurkovskis
3.vieta – Jānis Kosilo
Basketbola metieni grozā;
Bērni:
1.vieta – Ailinda Geruļska
2.vieta  - Markuss Lagzdiņš
3.vieta – Gvido Griezītis
Sievietes:
1.vieta - Agita Roze
2.vieta – Kristīne Labele
3.vieta – Santa Lagzdiņa
Vīrieši:
1.vieta – Valdis Rutkaste
2.vieta – Uldis Dīlis
3.vieta – Gints Dreimanis
Balonu pūšana;
Bērni:
1.vieta – Anna Marija Grīnberga
2.vieta – Mikus Kiršteins
3.vieta – Reinis Dreimanis
Sievietes:
1.vieta – Laila Hartiga
2.vieta – Inga Strunga
3.vieta – Sandra Kiršteine
Vīrieši:
1.vieta – Raimonds Kiss
2.vieta – Aigars Roze
3.vieta – Jānis Kiršteins 

Jāņu dienas sporta burziņš Dunalkā rezultāti

 
Zolīte: startēja 11 dalībnieki, kuri uzvarētājus noskaidroja izspēlējot četras kārtas. Noslēgumā godalgotās vietas izcīnīja:
1. vieta – Ainars Eihvalds
2. vieta – Jānis Labelis
3. vieta – Ojārs Petrēvics
 
Šautriņu mešana: kopā startēja 29 dalībnieki, kas bija sadalīti 3 grupās – bērni līdz 17 gadu vecumam, vīrieši un sievietes. Labākos noskaidrojas katram dalībniekam izpildot sešus metienus ar mērķi sakrāt pēc iespējas vairāk punktu.
Bērni līdz 17 gadiem:
1. vieta -  Matīss Kiršteins 138 punkti
2. vieta -  Adrians Kapiņš 62 punkti
3. vieta -  Mikus Kiršteins 52 punkti
Sievietes:
1.     vieta – Madara Lagzdiņa 96 punkti
2.     vieta – Inese Dreimane 59 punkti
3.     vieta – Viktorija Tālute 59 punkti
Vīrieši:
1.     vieta – Jānis Stonis 82 punkti
2.     vieta – Ervīns Jurkovskis 80 punkti
3.     vieta – Andris Kapiņš 79 punkti
 
Pludmales volejbols: šī spēle ļoti kupli apmeklēta. Startēja 12 komandas, kas tika sadalītas divās grupās pa 6. Izspēlējas grupā katra komanda ar katru, kur 4 labākās iekļuva ceturtdaļfinālā, lai cīnītos tālāk par godalgotajām vietām. Jāatzīmē, ka startēja arī divas daiļā dzimuma pārstāves, demonstrējot ļoti atzīstamu sniegumu – Inga Jansone pārī ar Valdi Rutkasti un Daina Ledāja attiecīgi pārī ar Andri Kraukli. Līdz izšķirošajām godalgotajām vietām aizcīnījas 4 labākās komandas, kuru starpā jāatzīmē 4. vietas ieguvēji jaunie volejbola talanti Martins Samms pārī ar Kristeru Ērgli komandā „Ērgļi”
1.vieta “Kreišmani/Krauze” – Mārcis Kreišmanis un Kārlis Krauze
2.vieta „Cīrava” – Jānis Čanders un Andis Štrāls
3.vieta “Centrs” – Reinis Francmanis un Dāvis Āboliņš
4.vieta – “Ērgļi” – Martins Samms, Kristers Ērglis
5. – 8.vieta:
“Wilsons” – Uģis Ozols, Matīss Grasmanis
“Čempioni” – Inga Jansone, Valdis Rutkaste
“Brāļi” – Edgars Stonis, Jānis Stonis
“Gailīši” – Dāvids Gailītis, Mārtiņš Gailītis
9. – 12.vieta:
“Durbe” – Lauris Sprūds, Ainars Trapučka
“Mazie” – Andris Krauklis, Daina Ledāja
“9 Forts” – Dainis Mucenieks, Kristers Mucenieks
“Ašie” – Ēvalds Mačjus, Arturs Grasmanis
Futbols: Spraigas cīņas notika arī futbola laukumā, kur diemžēl startēja tikai divas komandas, bet tas nemazināja spriedzi laukumā, jo uzvarētāja noskaidrošanā cīņa bija diezgan karsta, neskatoties uz lietaino laiku.
Par pasākuma norisi liels paldies Durbes novada domei par finansiālo atbalstu sportistu apbalvošanā. Paldies jāsaka Sandžeram Tarvidam par kārtību futbola laukumā, Aigaram Stonim par izdarību zolītes „sitēju” kompānijā, Artūram Grasmanim par organizatoriskumu pludmales volejbolā un Kristai Kristianai Kuzminai par lieliskām matemātiskajām spējām šautriņu mešanā un izpalīdzīgu roku mazajos darbiņos. Kā arī paldies Madarai Lagzdiņai par darbu ar foto kameru un rezultātu tablo.

Pasākuma fotogalerija !
Dunalkas futbolisti iegūst Piejūras kausu

 
Ar Dunalkas futbolistu triumfu noslēdzās Piejūras kausa izcīņa telpu futbolā. Tajā kopumā septiņās kārtās piedalījās piecas komandas.
Dunalka pēdējā kārtā uzvarēja ar desmit punktiem, otrā bija Rokasbirzs (5), trešā – Cīrava (3). Ar tikpat punktiem ceturtā palika Pāvilosta, bet ar piekto vietu bija jāsamierinās Cīravas profesionālai vidusskolai (2), informē Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs.
Pēdējā kārtā tika fiksēti šādi rezultāti: Dunalka un Cīrava 6:0, Dunalka un Rokasbirzs 3:0, Dunalka un Pāvilosta 2:0, Dunalka un Cīravas profesionālā vidusskola 2:0, Rokasbirzs un Cīrava 1:1, Rokasbirzs un Pāvilosta 2:0, Rokasbirzs un Cīravas profesionālā vidusskola 3:1, Cīrava un Pāvilosta 2:0, Cīravas profesionālā vidusskola un Cīrava 3:1, Pāvilosta un Cīravas profesionālā vidusskola 4:0.
Turnīra kopvērtējumā kausu ieguva Dunalka (41), otro vietu izcīnīja Rokasbirzs (40), bet trešā bija Pāvilosta (26), aiz sevis atstājot Cīravu (26) un Cīravas profesionālo vidusskolu (17).
Dunalkas komandai pirmo vietu kaldināja Ervīns Jurkovskis, Matīss Grasmanis, Jānis Stonis, Edgars Stonis, Mārtiņš Akerfelds, Gunārs Grīnbergs, Ēvalds Mačus, Mārtiņš Eihvalds, Sandžers Tarvids, Andrijs Kosilo, Jānis Kosilo.
(Avots:
www.rekurzeme.lv)
 
IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību