top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Galda teniss Vecpilī

21. novembrī tika organizētas galda tenisa sacensības Vecpils kultūras un atpūtas centra sporta zālē. Dalībnieku skaits bija neliels. Tika spēlēts katrs ar katru līdz 5 setu uzvarai. Uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām.

1.vieta - Roberts Buļko
2.vieta - Kārlis Gustavs Šķuburs
3. vieta - Madara Gaule


 
 

Durbes novada atklātais galda tenisa čempionāts 


         2018. gada 24. novembrī Durbes pamatskolas sporta zālē norisinājās Durbes novada atklātais galda tenisa čempionāts, kurā piedalījās 50 dalībnieki no Durbes, Rucavas, Pāvilostas, Nīcas un Liepājas. Viskuplākais dalībnieku skaits, kā mājiniekiem pienākas, bija no Durbes - 18 jaunie sportisti. Vislielākā konkurence bija 2009. gadā dzimušo zēnu un 2008.-2006. gadā dzimušo meiteņu grupās - katrā startēja un spēkiem mērojās 11 jaunie sportisti. Paldies Rucavas trenerei D. Gabrūnai un Pāvilostas trenerim A. Barsukovam par kuplo dalībnieku skaitu un iesaistīšanos sacensību tiesāšanā. Paldies L.Rozenšteinai par palīdzību!

Rezultāti 

►Fotogalerija
Durbes novada sports vadītāja Alise Ansone


Latvijas simtgades Brīvības rogaininga Pašvaldību kauss ir ieguvis īpašnieku!


2018. gada 17. novembrī – dienā pirms Latvija svinēja savu 100. dzimšanas dienu, Kandavā un tās apkārtnē- 33 Latvijas pašvaldību komandas ar vairāk kā 80 dalībniekiem piedalījās Latvijas trešajā Pašvaldību kausa rogainingā izcīņā. 
Par kausa ieguvi 4 stundu distancē sacentās 8 no Latvijas pašvaldībām- drosmīgākās, izturīgākās un uzņēmīgākās.Lielākā pārstāvniecība bija no Durbes novada, tai pat laikā tālāko ceļu uz Kandavu mēroja komandas no Apes un Madonas novadiem. Abavas dabas parka, Kandavas apkārtnes skaistākās muižas, mežus un laukus iepazina arī pašvaldību komandas no Kandavas, Jaunpiebalgas, Kocēnu, Mārupes un Tukuma  novadiem.
Uzvarētāju balvas vīriešu un sieviešu komandu konkurencē izcīnīja Jaunpiebalgas pašvaldības komandas, bet jauktajā – Kocēnu novada pašvaldība!
Silvija Penkule un Māris Penkulis izcīnija 2.vietu savā vecuma grupā.
Rezultāti publicēti: https://coksilva.lv/sacensibas/brivibas-rogainings/
Brīvības rogainings nākamajā gadā notiks 16.novembrī, Jaunpiebalgā!


 

Zolītes čempionāta otrais posms 


14. novembrī, Dunalkas kultūras namā, notika Durbes novada 2. atklātā zolītes čempionāta 2. Posms. Piedalījās 25 dalībnieki. Dalībnieku rezultāti katram posmam atsevišķi un kopā, aplūkojami kopvērtējuma tabulā.
2. posma uzvarētāji:
1. vieta – Ilmars Ķīvits
2. vieta – Gatis Sprūds
3. vieta – Jānis Kalnītis
 
Abu posmu kopvērtējumā līderu pozīcijas saglabā visi trīs 1.Posma uzvarētāji: Egils Karzons, Māris Matelsons un Jānis Vidējais.
Nākamais, 3. Posms – Durbes kultūras namā, 19. decembrī, plkst. 18:00.
 
Galvenais tiesnesis: Agnis Gaulis
 
Rezultāti 

 

Florbolā medaļas


3.novembrī Nīcā notika florbola turnīrs “Nīcas nūja”. Turnīrā piedalījās četras uzaicinātās komandas: “Nīca”, “Durbe”, “Dunalka”, “Senči”. Komandas spēlēja katra ar katru noskaidrojot labākos.
1.vietu izcīnīja Durbes komanda un 3.vietu Dunalkas komandas puiši.
 
Durbes novada sports vadītāja
Alise Ansone
 

 

Ledainas peldes veselīgam dzīvesveidam

1.novembrī peldvietā pie Durbes ezera pulcējās jau pieredzējuši peldētāji no Liepājas ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” un vairāki interesenti no Durbes novada. Lasīt vairāk... 


 
Fotogalerija

A.Lapiņa ceļojošais kauss paliek Dunalkā

 

27.oktobrī Dunalkas sporta centrā norisinājās ikgadējais Arvīda Lapiņa ceļojošais kauss volejbolā. Turnīrā piedalījās četras komandas – Aizpute, Liepāja, Durbe un Dunalka. Šo četru komandu konkurencē ceļojošo kausu ieguva Dunalkas komanda, kas uzvarēja visās spēlēs. Otro vietu izcīnīja Liepājas komanda, trešajā vietā atstājot Aizputi, bet ceturtajā Durbi.
Komandu balsojumā labākā turnīra spēlētāja balvu ieguva Valters Kapiņš no Aizputes komandas.

Matīss Grasmanis 

 

 
 Dunalkas vīriešu volejbola komanda uzsāk sacensības Saldū  Dunalkas vīriešu volejbola komanda startē Saldus volejbola līgas 2018./2019. sezonā. Pirmās spēles jau aizvadītas. Nākamās spēles Dunalkas vīriešu volejbola komandai paredzētas 3.novembrī. 
 


Durbes novadā sākas 2.atklātais zolītes čempionāts
 

Šā gada 17. oktobrī,  Vecpils saietu  namā, notika  Durbes novada 2. Atklātā čempionāta zolītē, pirmais posms. Piedalījās deviņpadsmit dalībnieki. Ļoti patīkami, ka dalībnieki bija ne tikai no Durbes novada, bet arī no Aizputes novada, Liepājas, Rucavas novada, tādējādi ceram,  ka 2. kārtā dalībnieku skaits pieaugs.
 Atbilstoši nolikumam, kas paredz 2 tiesnešu piedalīšanos čempionātā, tika nobalsots, ka čempionāta otrais tiesnesis ir Ojārs Petrēvics, tādējādi nodrošinot, lai strīdus jautājumus var izšķirt viens no tiesnešiem, ja otrs tiesnesis iesaistīts, jo tiesneši arī piedalās čempionātā.
Pirmās kārtas uzvarētāji:
  1. Vieta          Egils Karzons
  2. Vieta          Māris Matelsons
  3. Vieta          Jānis Vidējais 
1.kārtas rezultāti

 
Nākamais, 2.posms – Dunalkas kultūras namā 14. novembrī.
 
galvenais tiesnesis:   Agnis Gaulis

Komandu čempionāts galda tenisā

    2018.gada 13.oktobrī Rīgā notika Latvijas Republikas jaunatnes komandu čempionāts galda tenisā, kur piedalījās arī 2 komandas no Durbes - "Durbe -1 " pārstāvēja Roberts Buļko un Emīls Ronis, kopvērtējumā iegūstot 4.vietu un komandu "Durbe - 2" pārstāvēja Artis Rogačs, Kārlis Cālītis, Kārlis Gustavs Šķuburs - kopvērtējumā iegūstot 6.vietu
    Apsveicam sacensību dalībniekus!!!


Pasaules čempionātā novusa dubultspēlēs izcīna uzvaru 


 
6.-7.oktobrī, Ventspilī norisinājās Pasaules čempionāts novusa dubultspēlēs.
Vīru pāru konkurencē par pirmajiem pasaules čempioniem novusa dubultspēlēs kļuva durbenieks Jānis Tapiņš pārī ar rucavnieku Artūru Laugali.
Novusa dubultspēļu čempionātā piedalījās arī durbenieki Arturs Kuzmins un Zigurds Liparts.
Pasaules čempionātā novusa dubultspēlēs piedalījās Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Vācijas un Somijas novusisti.

 

Latvijas sporta veterānu - senioru savienības Latvijas valsts simtgades, senioru sporta diena 2018

Senioru sporta diena Durbē, 1.oktobrī


Fotogalerija


Eiropas Sporta nedēļa aicina iedzīvotājus būt aktīviem
 

     Ar teju 1000 sporta pasākumiem no 23. – 30.septembrim visā Latvijā un arī pie mums Durbē jau ceturto reizi  notika Eiropas Sporta nedēļa. Tās mērķis mainīt paradumus un aicināt iedzīvotājus būt fiziski aktīviem.
Gandrīz katrs trešais latvietis atzīst, ka ikdienā nesporto – to atklāj pirms gada veiktais Eiropas sporta nedēļas pētījums. Gandrīz puse no mazaktīvajiem iedzīvotājiem Latvijā nav sportojuši kopš skolas beigšanas. Fakti liecina: joprojām esam lielāki sporta fani nekā sportotāji. Tāpēc šī gada Eiropas Sporta nedēļas vienotais aicinājums ir # piecelies un piecel sev līdzi vēl kādu!   
Uzsākot septembri ar daudz sportiskām aktivitātēm Durbē ( Ābolu dienas orientēšanās, Olimpiskā diena skolā, Tēva diena, Zumbas nodarbība, Vingrošana skolēniem, Sporta diena  bērnudārza mazajiem u.c. aktivitātēm)  - aicinu iedzīvotājus turpināt būt aktīviem ne tikai lielajos pasākumos, bet katru vakaru nodarboties ar sportiskām aktivitātēm ko piedāvā Durbes novada sporta zālēs – grafiks www.durbe.lv

Sporta organizatore A.Ansone


Futbolisti – Lejaskurzemes čempionātā
 

2018. gada Lejaskurzemes čempionātā futbolā 7 pret 7 Durbes komanda izcīnīja 5. vietu 6 komandu konkurencē. Sākotnēji tika izspēlēts viena apļa turnīrs, pēc kura tika noskaidroti izslēgšanas spēļu pāri.
Pirmā apļa Durbes komandas spēļu rezultāti: Durbe- Vaiņode 2-3, Durbe – Dunalka 1-2, Durbe – Rokasbirzs 1-1, Durbe –Medze 0-0, Durbe- Zvejnieks 1-1.
Izslēgšanas spēles risinājās 9. septembrī Aizputē. Atbilstoši pirmā apļa spēļu rezultātiem, Durbes pretinieki ceturtdaļfinālā bija Liepājas komanda Zvejnieks. Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0-0, līdz ar to risinājās pēcspēles sitienu sērija, kurā veiksmīgāka izrādījās komanda Zvejnieks.
Tādejādi Zvejnieks kvalificējās pusfinālam, savukārt Durbei bija jācīnās par 5. vietu. Šajā spēlē ar rezultātu 5-4 tika apspēlēta Rokasbirzs.
Durbi pārstāvēja: Arturs Ivanovs, Linards Sorokins, Jānis Lanka, Pauls Jankavs, Andrejs Vircavs, Ainars Šmits, Mārtiņš Vītols, Aivars Tapiņš, Artis Gedaiķis, Kristaps Lagzdiņš, Edgars Jaunzems un Valdis Skarevics.
Par komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Kristaps Lagzdiņš ar 4 vārtiem, savukārt 3 vārtu guvumi Aivara Tapiņa kontā.


 

Tēvu diena Vecpilī


 

►Sportisko aktivitāšu rezultāti

►Foto atskats no rekurzeme.lv 

 


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta kopvērtējums

(Kopvērtējuma tabula)


Eiropas Jauniešu čempionāts 2018

 

No 26.jūnija līdz 1.jūlijam, Patras/Grieķijā.
Latvijas izlases sastāvā, no 3 kadetēm, 2 ir no loka šaušanas kluba ''Lindales uguns'', Kintija Laima Trinkūna (17g), un Madara Spāģe (13g).
Latviju kopumā pārstāvēja 9 sportisti dažādās kategorijās. Čempionātā piedalījās 40 valstis ar 352 sportistiem. Mūsu meitenēm konkurencē bija 57 loka šāvējas.
Eiropas čempionāts bija ari kvalifikācija Pasaules jaunatnes olimpiādei kura notiks 2018. gada rudenī Argentīnā.
Rezultātā cīnoties ar 40 valstu labākajām loka šāvējām Madara Spāģe savos 13 gados ieņēma 33 dalīto vietu kvalifikācijā un 9 vietu izlases komandas sastāvā.
Kintija Laima Trinkūna ieņēma 17 dalīto vietu, ka ari 9 vietu izlases komandas sastāvā.
Cīnoties par kvalifikāciju olimpiādei Kintija Laima Trinkūna ir augstajā 9 vietā no 57 dalībniecēm.
''Lindales uguns'' klubam tā ir izcila debija Eiropas čempionātā.


Fotogalerija
 


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta trešais posms


(Kopvērtējuma tabula pēc trešā posma)

 


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta otrais posms
 


Latvijas sporta veterānu savienības pašvaldību sacensības orientēšanās


►Rezultāti

►Fotogalerija


Durbes novada pludmales volejbola čempionāta pirmais posms


17.jūnijā pirmajā posmā piedalījās deviņas komandas.
1.vietā komanda - Energy;
2.vietā komanda - Veterāni;
3.vietā komanda - Ozolābols.

►Fotogalerija


Novusisti piedalās Pasaules kausa posmā novusā
 


Šī gada 9. un 10. jūnijā Durbes novada novusisti piedalījās sestajā Pasaules kausa posmā novusā, Vācijā.
Novusisti individuāli 50 sportistu konkurencē izcīnīja sekojošas vietas:
Jānis Tapiņš – 5.vieta
Zigurds Liparts – 18.vieta
Arturs Kuzmins – 22.vieta
Viktors Kuzmins – 40.vieta
 
Divpadsmit sieviešu konkurencē Santa Samanta Kuzmina ieguva 10.vieta.
 
Pāru sacensībās novusisti ieguva sekojošas vietas:
Arturs Kuzmins un Zigurds Liparts – 5.vieta
Viktors Kuzmins un Pēteris Svars – 23.vieta
Santa Samanta Kuzmina un Gundars Zūns – 29.vieta


Veterānu čempionāts vīriešiem novusā

 

         26.maijā Veterānu čempionātā individuāli vīriešim 50+ grupā Jānis Tapiņš ieguva godalgoto 3.vietu!

 


LR čempionātā galda tenisā 3.vieta

 

20.maijā Rīgā, Latvijas Republikas čempionātā galda tenisā D grupā piedalījās galda tenisisti no Durbes novada. Emīls Ronis dubultspēlēs kopā ar rucavnieku Kristianu Kalnīti ieguva 3.vietu.

 


Liepājas florbola čempionātā izcīna 3.vietu

 

           Ir noslēdzies ikgadējais Liepājas čempionāts florbolā, B divīzijā, kur piedalījās gan Durbes, gan Dunalkas florbola komandas. Dunalkas komanda šogad šajā čempionātā piedalījās pirmo reizi - komanda izkrita jau pēc regulārajām spēlēm un ceturtdaļfinālā netika. Kopvērtējumā 7.vieta no astoņām komandām. Komandas pārstāvis Ģ.Ansons spēlēja "Veselības grupā" un ieguva 1. vietu un rezultatīvākā spēlētāja godu! Durbes komanda čempionātā jau otro gadu kopvērtējumā iegūst 3.vietu un O.Kārkliņš arī jau otro gadu kļūst par turnīra rezultatīvāko vārtsargu!

            Paralēli Liepājas čempionātam Durbes komanda piedalījās Kuldīgas čempionātā, bet šajā čempionātā tik veiksmīgi negāja, jo bija jāizspēlē pārāk daudz spēļu īsā laika periodā. Bet arī šis čempionāts komandai deva labu pieredzi. Kopvērtējumā Durbes florbola komanda ieguva 6.vietu deviņu komandu konkurencē.

 

Alise Ansone


Latvijas jauniešu čempionāts šaušanā ar loku, brīvdabā

 

(WA, 28.04.2018., Salas pagasts)

Sacensību distances:
Bērniem līdz 12 gadiem - 30metri
Kadetiem līdz 17 gadiem - 60 metri
Junioriem līdz 21 gadam - 70 metri.
 
Durbes sporta kluba loka šāvējus pārstāvēja pieci jaunieši;
Artis Salna 11 gadi, Madara Spāģe 12 gadi, Kintija Laima Trinkūna un Evelīna Siliņa 16 gadi, un Arturs Bublauskis 18 gadi.
 
Rezultātā:
Artis Salna bērni līdz 12 gadiem 3. vieta
Kintija Laima Trinkūna kadetos 2. vieta
Madara Spāģe kadetos 3. vieta
Arturs Bublauskis junioros 3. vieta

Ģirts Kauliņš
 

Fotogalerija
 


Noslēdzies aktīvais "Veselības mēnesis" 

 

     2018.gada aprīlis Durbē bija “Veselības mēnesis”. Iedzīvotājiem tika piedāvāti  8 dažādi pasākumi ( Zumbas nodarbība, Cigun nodarbība, Velo – foto orientēšanās, skriešanas koptreniņš, Pavasara kross 5 km, lekcija par veselību ilgtermiņā, nūjošanas pārgājiens, Crossfit treniņš.)
    Apmeklētība bija ļoti laba – uz katru pasākumu vidēji ieradās 20 sportot gribētāji – lielākā apmeklētība bija Zumbas nodarbībā – pat 36 dalībnieku. Kopā pasakumus apmeklēja 73 dažādas personas un 5 dalībnieki bija visaktīvākie, jo apmeklēja 80 % no visām piedāvātām aktivitātēm.
     Pēc katra pasākuma, dalībnieki reģistrējās un mēneša noslēgumā tika izlozētas 15  balvas.
     Paldies visiem, kas apmeklēja un piedalījās rīkotajos pasākumos!!!

 Alise Ansone

►Fotogalerija
 


Kontrolšaušanā izlases kandidātiem Madara Spāģe iegūst 2.vietu

 

     15.aprīlī, Salas pagastā aizritēja Sezonas atklāšana pasākums komandām šaušanā ar loku. Sacensību ietvaros notika oficiālā kontrolšaušana kadetiem - Latvijas izlases kandidātiem.
      Durbes loka šāvējus pārstāvēja Kintija Laima Trinkūna, Evelīna Siliņa, un 12 gadīgā Madara Spāģe.
     Rezultātā Madara Spāģe ieguva godpilno 2. vietu starp Latvijas jauniešu izlases kandidātiem, apsteidzot vecākās konkurentes. Madara Spēģe šāva 60 metru vingrinājumā (Round) ar olimpisko loku.

 

“Lindales uguns” vadītājs Ģirts Kauliņš
 

►Fotgalerija


Ar 10 komandām aizvadīts Florbola turnīrs Durbē

 

       Šī gada 2.aprīlī Durbē notika Florbola turnīrs, kur  kopā pieteicās 10 komandas, no Saldus, Skrundas, Aizputes, Durbes, Dunalka, Vecpils un Grobiņas.
kopumā sacensības noritēja spraigā gaisotnē, jo visas komandas bija diezgan līdzvērtīgas!
      Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās pa 5 un pēc savstarpēju spēļu izspēles katras grupas 5.vieta izstājās no tālākas cīņas - Vecpils komanda un viena Dunalkas komanda. Tālāk tika izspēlēts ceturtdaļfināls, kur izkrita 4 komandas - Skrundas Lauvas, Dunalkas otra komanda, Leģions 2 komanda un Saldus Tehnikuma komanda. Kopvērtējumā pirmo vietu ieguva "Vecais Leģis"  - Grobiņas komanda, 2.vietu "Leģions 1 " un trešo vietu "Andris 6", kur spēlēja gan Durbes novada jaunieši, gan Aizputes jaunieši, un ceturtajā vietā Durbes jauniešu komanda!
        Paldies sacensību tiesnešiem, palīgiem un dalībniekiem!!

Alise Ansone


Noslēdzies Lejaskurzemes novadu čempionāts volejbolā


Pavisam kopā spēlēja 10 komandas 2 apļus un rezultātā Dunalkas komandai 4.vietā un Durbes komandai 5.vietā.


Rezultātu tabula


Noslēdzies Durbes novada čempionāts Zolītē21. martā Dunalkā ar 6.posmu noslēdzās Durbes novada atklātais čempionāts Zolītē. Lasīt vairāk...


 

Rezultātu tabula

Fotogalerija


Volejbola sacensības Vecpils pagastāLasīt vairāk...


 


Ģimeņu sporta diena 

 

      Šī gada 17.martā Durbē notika ikgadējā "Ģimeņu sporta diena", kas pulcēja ap 70 dalībnieku, 10 tiesnešu palīgus un 8 pārstāvjus no Rīgas - Latvijas Tautas sporta asociācijas.
Ģimeņu diena katru gadu notiek martā, kur  katru gadu aptuveni piedalās 15 ģimenes, šogad bija jau 17 ģimenes, par to ir liels prieks!! Pasākumu dalībniekiem bija jāveic 11 stacijas ar netradicionāliem uzdevumiem, tika piedāvāta Mobilā Lācīša Ķepainīša slimnīca, unikāla iespēja bija glikozes līmeņa noteikšana asinīs u.c. aktivitātes.
     Jāsaka  liels paldies gan pasākumu apmeklētājiem, gan dalībniekiem, gan tiesnešiem. Izsaku pateicību par atbalstu Latvijas Tautas sporta asociācijai, kas palīdzēja pasākumu noorganizēt, Durbes novada domei un Evijai Kopštālei par balvu fondu, Ojāram un Kristapam Strungiem par mūziku pasākumā, Sanitai Gudermanei par medmāsas pienākumu veikšanu, Solvitai Sudmalei par pasākuma vadīšanu un Gitai Tauriņai par fotogrāfa darbu pasākuma laikā!

 

Alise Ansone
 

Fotogalerija 
 


 

Latvijas Senioru volejbola čempionāta rezultāti pēc trešā posma


Sacensībās piedalās Durbes senioru volejbola komanda.

Rezultāti... 

 


Florbola sacensības Vecpils pagastā


 

Lasīt vairāk... 


 


 

Darts 501 sacensības Vecpils pagastā

 

Lasīt vairāk... 


 


Durbes novada atklātais čempionāts zolīte
piektais posms

21.02.2018. Vecpilī

Zolītes sacensībās piedalījās 22 dalībnieki.
1.vietā Valdis Odiņš, 2.vietā Ilgonis Sprūds, 3.vietā Ojārs Petrēvics
22.vietā Juris Vaiskovičs


Rezutāti pēc piektā posma


 


 

Liepājas rajonu novadu IX skolēnu sporta spēles galda tenisā

Durbē, 19.02.2018.

Sacensīnu rezultāti 

    ►Fotogalerija


 

►Lasīt vairāk par 2018.gada sporta notikumiem