top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

Durbes novada atklātā čempionāta zolītes trešais posms, 20.decembrī Durbē
 

Durbes novada atklātajā zolītes čempionāta trešajā posmā Durbē piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 26 dalībnieki.
Šajā kārtā notika izmaiņas līderu trijniekā. Vietām samainījās Valdis Odiņš un Ziedonis Eihvalds, Valdis pacēlās uz otro vietu.

Durbes posma uzvarētāji:
1.vieta Valdis Odiņš, 2.vieta Egils Karzons, 3.vieta Māris Matelsons 


Rezultāti pēc trešā posma


Nakts florbola turnīrs Dunalkas sporta hallē 15.decembrī

        1.vieta CHOOH, 2.vieta Zalktis, 3.vieta Ņujorka        
             


Dunalkas futbolisti izcīnīja 1.vietu Aizputes atklātajā zāles futbola čempionātā

  

Komandas sastāvā: Markuss Lagzdiņš, Ervīns Jurkovskis, Jānis Stonis, Kristians Grīnbergs, Matīss Grasmanis, Gunārs Grīnbergs, Mārtiņš Eihvalds, Jānis Raitums, Andis Zāģeris, Mareks Košaļevs, Aleksandrs Odsacijs, Jānis Kosilo, Jānis Lagzdiņš


Veiksmīgi starti galda tenisa sacensībās

25.novembrī A.Kronvalda Durbes pamatskolas sporta zālē norisinājās Durbes novada atklātais čempionāts galda tenisā.  Sacensībās piedalījās 62 dalībnieki no tiem 20 pārstāvēja Durbes novadu.

Rezultāti

Fotogalerija

 


Dunalkā izcīna G. Jurkovska piemiņas kausu zāles futbolā

 

25. novembra vakarā tika dots starts otrajam Guntara Jurkovska piemiņas turnīram zāles futbolā. Šajā reizē turnīrā startēja sešas komandas, trīs Dunalkas komandas – “Cobras”, “Bitex” un “Jaunieši”, pluss vēl “Durbe”, “Aizpute” un “Ekovalis” no Liepājas. Komandu pārstāvju sapulcē pieņēmām lēmumu izspēlēties kārtīgi, tapēc komandas spēlēja katra ar katru, spēles ilgums 2x8min. Spēles gāja ļoti raiti un bez nekādas aizķeršānās, kā rezultātā ap pus diviem naktī, uzvarētāji bija noskaidroti. Arī šogad turnīru bez zaudējumiem noslēdz komanda “Cobras”, tādējādi izcīnot pelnītu 1.vietu. Zaudējot tikai uzvarētājiem 2.vietu izcīnīja komanda “Jaunieši”, kurā startēja novada janunie sportisti, visi vecumā līdz 18 gadiem. 3.vietas liktenis izšķīrās pašā pēdējā spēlē, kur tikās “Durbe” un “Ekovalis”. Cīņa bija ļoti skatāma un spraiga līdz pat pašām spēles beigām, kur galotnē uzvaru izrāva “Ekovalis”, līdz ar to pelnīti izcīnot 3.vietu. Izrādot cieņu G.Jurkovska vecākiem, viņiem tika dots uzdevums noteikt turnīra labāko vārtsargu un vērtīgāko spēlētāju. Pēc ilgākas apspriedes pieņēmts lāmums un par labāko vārtsargu izvēlēts Edgars Stonis no komandas “Cobras”. Vērtīgākā spēlētāja gods jaunajam talantam Markusam Lagzdiņam no komandas “Jaunieši”.

 
► Fotogalerija

Dunalkas sporta metodiķis: Ģirts Ansons


Durbes novada atklātā čempionāta zolītes otrais posms, 22.novembrī Vecpilī

 


Rezultāti


 

Dunalkā ceturto reizi cīnās par A.Lapiņa ceļojošo kausu volejbolā

      4.novembrī Dunalkā ceturto reizi notika A.Lapiņa ceļojošā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem, kur parasti piedalās četras komandas. Tās ir Dunalkas, Durbes, Veterānu volejbola komandas un kāda no jauniešu komandām. Šoreiz tā bija Liepājas sporta spēļu skolas jauniešu komanda. Arī šoreiz komandas bija spēkos līdzīgas, par ko liecina tas, ka trīs no sešām spēlēm noslēdzās trīs setos. Šajā turnīrā komandas spēlē līdz diviem uzvarētiem setiem. Kura no komandām izcīnīs ceļojošo kausu, noskaidrojās pirmspēdējā spēlē, kur savā starpē spēkiem mērojās Dunalkas un Veterānu komandas. Pirmo setu uzvarēja Veterāni, savukārt otro setu gana pārliecinoši uzvarēja Dunalkas komanda. Trešajā setā atkal pārāki bija Veterāni, līdz ar to izcīnot A.Lapiņa ceļojošo kausu, jau trešo reizi četru gadu laikā. Par kausa izcīņas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Veterānu komandas spēlētājs Artis Zombergs.

 
 

Dunalkas sporta metodiķis: Ģirts Ansons

     Fotogalerija

 


 

Aizvadīts pirmais posms Durbes novada atklātajā čempionātā zolītē

 

Durbes novada atklātais čempionāts zolītē notiks sešos posmos. Pirmais posms notika 25.oktobrī Dunalkas sporta hallē. Šajā posmā piedalījās 20 dalībnieki. Pirmajā posmā uzvarēja Egils Karzonovs, 2.vietā Gatis Sprūds, 3.vietā Ziedonis Eihvalds.

Otrais čempionāta posms notiks 22.novembrī Vecpils Saieta namā.

 

►Rezultāti 

 


 

Dunalkas futbolistiem Aizputē godalgotas vietas

     14.oktobrī Aizputē norisinājās Aizputes minifutbola turnīrs, kurā piedalījās arī divas komandas no Dunalkas pagasta.
     Dunalkas futbolisti izcīnīja pirmo un otro vietu Aizputes minifutbola turnīrā 4 pret 4.
1.vieta ieguva komanda Dunalka 1 – Ervīns Jurkovskis, Jānis Stonis, Mareks Košaļevs, Kristiāns Grīnbergs, Sandžars Tarvids.
2.vieta ieguva komanda Dunalka 2 – Markuss Lagzdiņš, Mārtiņš Eihvalds, Gunārs Grīnbergs, Andis Zāģeris, Matīss Kiršteins, Jānis Kosilo.

 

Dunalkas sporta metodiķis Ģ.Ansons

►Fotogalerija 
 


Nūjošanas svētki Līgutu parkā

 

15.oktobrī Līgutu parkā, Durbes novadā bija pulcējušies nūjošanas entuziasti no Durbes novada un arī Grobiņas. Nūjošana sākās pie Līgutu muižas, veda cauri parkam gar ezera malu līdz pat viesu mājai Durbes Atvari un atpakaļ uz parku. Kopā tika nonūjoti aptuveni 5 km, bet citiem entuziastiem tie bija krietni vairāk par pieciem kilometriem, jo nūjošanu uzsāka jau no Durbes centra un arī tā pat atgriezās Durbē. Nūjošanas pasākumā piedalījās 12 nūjotāji. 
Pēc aktīvi pavadītas stundas nūjojot, Nūjošanas svētku dalībnieki atpūtās dzerot uz ugunskura vāītu siltu tēju.
Pirmo reizi 
Durbes novadā satiekoties kopā tik lielam nūjotāju pulkam radās idejas, ka šādi pasākumi ir jāturpina.


Fotogalerija


Durbē notika Kurzemes čempionāts novusā

 

    Šī gada 30.septembrī Durbē, A.Kronvalda Durbes pamatskolas sporta zālē notika Kurzemes atklātais čempionāts novusā. Sacensībās piedalījās Kurzemes un citu Latvijas reģionu novusisti, kopskaitā 69 vīrieši un 16 sievietes. Sacensību galvenais tiesnesis - Guntis Bucenieks no Aizputes. Sacensības notika 13 kārtās, katrā kārtā izspēlējot septiņas spēlēs. Sacensības ilga nepilnas 12 stundas. Kurzemes čempionāts novusā Durbē notika ar Durbes novada pašvaldības atbalstu un aktīvu Durbes novada novusistu iesaistīšanos.
    Šajās sacensībās Durbes novada sportisti palika bez augstām vietām.


Rezultāti (vīrieši)
Rezultāti (sievietes)

Fotogalerija


Loku šāvēji piedalās vasaras sezonas noslēguma sacensībās

 

  Durbes loka šāvēji piedalījās sacensībās SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē "Pļava" Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes" notika Loka šaušanas sacensības  - "Latvijas loka šaušanas vasaras sezonas slēgšanas sacensības".
Sacensības organizēja Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar Sporta Federāciju padomi, un Latvijas Olimpisko komiteju
   Sacensības ir atklātas, komandu-individuālās, pieaugušajiem un kadetiem, sievietes/vīrieši atsevišķā konkurencē. 
   No Durbes piedalījās četri loka šāvēji iegūstot 6 apbalvojumus!
Madara Spāģe 12 gados tika pieteikta kadetu konkurencē līdz 18 gadiem un ieguva 1. vietu starp sievietēm 60 metru distancē ar izcilu rezultātu 528 punktiem, kā arī pieteicās komandu konkurencē pieaugušajiem un ieguva 4. vietu šaujot 70 metrus ar olimpisko loku.
Kintija Laima Trinkūna ieguva 2. vietu starp sievietēm kadetu konkurencē 60 metru distancē, un 4. vieta komandu konkurencē 70 metru distancē ar olimpisko loku.
Mārtiņš Blūms 1. vieta neaprīkotu loku konkurencē 50 metru distancē. Arturs Bublauskis 4. vieta starp kadetiem vīriešu konkurencē šaujot ar olimpisko loku.

 

Ģirts Kauliņš


Eiropas sporta nedēļa

 

    Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm un vairot  izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Aktivitātes paredzēta ikvienam – neatkarīgi no vecuma, kvalifikācijas vai fiziskās sagatavotības līmeņa. 2017. gada Eiropas Sporta nedēļa notiek no 23. septembra līdz 30.septembrim.
Eiropas sporta nedēļas ietvaros 26.septembrī Durbē notika nūjošanas nodarbība. Ar savu nūjošanas pieredzi dalījās un nodarbību vadīja Ludmila Rjazanova. Nodarbībā piedalījās Brigita Ruško, Indra Dāvidsone, Imants Dāvidsons, Zeltīte Putniņa, Ilga Brikmane, Gunta Inte un Alise Ansone.
27.septembra vakarā Durbes skolas sporta zālē notika stundu gara vingrošanas nodarbība sievietēm. Nodarbību apmeklēja 25 sievietes.
Savukārt Eiropas sporta nedēļa noslēdzās ar sportiskām aktivitātēm pašiem mazākajiem. Pirmsskolas izglītības iestādes vecākā grupiņa veica dažādus sporta vingrinājumus ārpus ierastajām iestādes telpām.
Eiropas sporta nedēļu Durbē vadīja sporta organizatore Alise Ansone!
Paldies visiem, kas piedalījās sporta pasākumos!


►Fotogalerija


Vingrinājumu komplekss sēdošu darbu darītājiem 


Olimpiskā diena - vingro arī Durbes pamatskolā

22.septembrī vingroja visā Latvijā

►Fotogalerija  


 

3D loku šaušanā iegūst pirmās vietas

 

6.LAK posms - Purva bebru medības (2017.09.16., Nītaure"KALNA mutītes")
16 septembrī Nītaurē notika Latvijas apvidus kausa 6 posms, 3D formāta sacensības.
Sacensībās piedalījās 58 dalībnieki no 14 sporta klubiem.
Klubu ''Lindales uguns'' pārstāvēja divi sportisti, ar neticami labu startu.
Arturs Bublauskis startēja starp pieaugušajiem, olimpisko loku konkurencē un ieguva 1. vietu ar 794 punktiem!
Madara Spāģe bērnu konkurencē ar olimpisko loku bija labākā ar apbrīnojamu rezultātu, 1. vieta 1180punkti!!!

Ģirts Kauliņš


Durbes novada kauss konkūrā -
fotogalerija


Tēvu diena Vecpilī


Rezultāti
 


Durbes futbolisti Lejaskurzemes čempionātā

 

2017. gada Lejaskurzemes čempionātā futbolā Durbes komanda izcīnīja 5. vietu 7 komandu konkurencē. Durbi pārstāvēja: Linards Sorokins, Jānis Lanka, Pauls Jankavs, Andrejs Vircavs, Ainars Šmits, Mārtiņš Vītols, Aivars Tapiņš, Artis Gedaiķis, Kristaps Lagzdiņš, Gatis Ozols, Māris Minčionoks un Igors Sļoža.
 


Kluba "Lindales uguns" loku šāvēji piedalījās sacensībās Ķīnā


    No 25. līdz 29. augustam Ķīnā notika Pasaules vēsturisko loku šāvēju sacensības. Sacensībās piedalījās 955 dalībnieki 75 komandās no Baltkrievijas, Krievijas, ASV, Vācijas, Korejas, Nīderlandes, Spānijas, Bulgārijas, Malaizijas, Slovākijas, Ukrainas, Ungārijas, Taizemes, Mongolijas, Taivānas, Ķīnas, Lietuvas un arī Latvijas.
     Durbes loku šaušanas kluba “Lindales uguns” pieci vēsturisko loku šāvēji sacensībās pārstāvēja Latviju. Šis jau bija otrais gads, kad vēsturiskie loku šāvēji dodas uz šīm sacensībām.  
     Sacensību mājas lapa


 
 Fotogalerija


Dunalkas futbolisti izcīna 3.vietu


2.septembrī notika fināla spēles Lejaskurzemes novadu čempionātā futbolā. Pusfinālā Dunalkas komanda ar 2:3 zaudēja Medzes komandai. Spēlē par trešo vietu ar 2:0 uzvarēja komandu "Zvejnieki". 

 

►Fotogalerija 

 


Eiropas sporta nedēļa

 

No 23. līdz 30. septembrim norisināsies Eiropas sporta nedēļa. Arī Durbē šajā nedēļā notiks dažādas sportiskas aktivitātes. Par konkrētām aktivitātēm būs mājas lapā durbe.lv un afišās, kā arī pie sporta organizatores Alises Ansones.

Plašāka informācija pr Eiropas sporta nedēlu.

Durbes sporta organizatore Alise Ansone


Noslēdzies Durbes novada pludmales volejbola čempionāts

 

      26. augustā Dunalkas parka svētku ietvaros notika arī noslēdzošais novada atklātais pludmales volejbola čempionāta posms, kas pulcēja arī šīs sezonas lielāko komandu skaitu – 12! Līdz ar to šī bija arī garākā sacensību dienu šosezon.
Komandas izlozes kārtībā tika sadalītas 3 grupās, kur, kā vēlāk izrādījās, pirmās trīs vietas izcīnīja komandas, kas bija vienā grupā. Šajā posmā uzvaru izcīnīja komanda “Garš un garāks” no Aizputes – Armands Mamis un Gunārs Lancmanis. Šī komanda gan par kopvērtējumu necīnījās, jo piedalījās tikai divos posmos. Otrajā vietā komanda “Vēži” – Dāvis Āboliņš un Valdis Rutkaste un trešajā vietā komanda “Ļembasts” – Jānis Čanders un Inga Čandere.
Jāsaka gan, ka kopvērtējumā šis posms nekādas lielas korekcijas neieviesa. Vienīgi komanda “Durbe” varēja pacīnīties par trešo vietu kopvērtējumā, bet posmā paliekot 11.vietā, izredzes par augstu vietu kopvērtējumā arī izgaisa.
Kopvērtējumā uzvarēja komanda “Sīkie” –Mārtiņš un Andris Strauss. Otrajā vietā komanda “Wilsons” – Uģis Ozols un Matīss Grasmanis, komanda kura nemainīgā sastāvā startēja visos četros posmos. Kopvērtējuma trešo vietu izcīnīja komanda “Ļembasts” – Jānis Čanders un Inga Čandere.
Ar to arī šī gada oficiālā smilšu sezona novadā ir noslēgusies.

 

Dunalkas sporta metodiķis: Ģ.Ansons


Pasaules čempionātā rogainingā Silvija Penkule izcīna 2. vietu

 

          Šī gada 18. – 19. augustā Rāznas Nacionālā parka teritorijā norisinājās Pasaules čempionāts rogainingā (World Rogaining Championships 2017). 
Pasaules čempionāts rogainingā notika jau piecpadsmito reizi, bet Latvijā šādas sacensības norisinājās pirmo reizi.
Starta līniju šķērsoja dažāda vecuma  sieviešu, vīriešu un jauktajās komandās. Kopumā mežā devās 902 sportisti un 428 komandas no 27 valstīm.
Vistālākie bija jaunzēlandieši. Diezgan daudz austrāliešu sportistu, jo rogaininga dzimtene ir Austrālija, Dienvidāfrika. Tadžikistānas pārstāvis un  Eiropa: Spānija, Čehija, ļoti daudzi no Igaunijas, Krievijas , Baltkrievijas, Ukrainas un pārējās Eiropas valstīm, vēl ASV un Kanāda.
         Katra komanda, kas piedalās rogaininga sacensībās, sastāv no 2 vai 3 dalībniekiem, kuriem 24 stundu laikā jāatrod kartē norādītajā teritorijā izvietotie kontrolpunkti. Komandas uzdevums ir, orientējoties ar kartes un kompasa palīdzību, iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu sacensībās noteiktajā kontrollaikā. Diennakts tumšajā laikā daļu no distances laika sportisti pārvietojas ar pieres lampiņām.
          No Durbes novada piedalījās Silvija Penkule ar komandas biedri Guntu Lebedoku no Rīgas un komanda: Māris Penkulis, Skaidrīte Otaņķe (Grobiņa), Mudīte Šteina ( Priekule)
        Šī bija lieliska iespēja Latvijas orientēšanās sporta entuziastiem mēroties spēkiem ar labākajiem pasaules rogaineriem. Tā kā sacensības norisināsies Latgalē, šī ir arī iespēja parādīt cittautiešiem Latviju – unikālās dabas vērtības, ainavas, kultūrvēsturisko mantojumu un tradīcijas.
         Viegli nebija - visvairāk kaitināja sakritušie koki un garās nātres, kas var iedzelt arī kaklā; latvāņu plantācijas, kur bija jāuzmanās, lai nejauši nepieturētos; nežēlīgie dunduri, bet “priecēja” bebru dambji purvos, kurus vajadzēja pārvarēt. Arī dažas skaistas cilvēku maz apmeklētas gravas, kas noslēptas Rāznas parkā.
          Superveterānu grupā virs 55 gadiem sieviešu konkurencē pie otrā vietas tika komanda “Durbe & Kurmis” (208 punkti) ar Silviju Penkuli un Guntu Lebedoku. ( 24 stundās tika pieveikti 80 km.)
Jauktajā veterānu grupā Māris Penkulis, Skaidrīte Otaņķe, Mudīte Šteina ierindojās 54 vietā.

Sportiste Silvija Penkule


Piedalās vēsturisko loku šaušanas sacensībās


Loka šaušanas turnīrs „Pilskalna Aizstāvēšana" Tērvetē, 12.08.2017. Tērvetē notika vēsturisko loku šaušanas turnīrs.
Turnīru organizē REAG "Senzeme" sadarbībā ar SK "AiM Archery" pēc Viduslaiku Loku šaušanas Sistēmas noteikumiem. Tehniskās komisijas vadītājs un galvenais tiesnesis Aleksandrs Redjko.
Durbes klubu "Lindales uguns" pārstāvēja 5 vēsturisko loku šāvēji, izcīnot abas godalgas gan vīriešu gan sieviešu konkurencē.
Turnīrs bija labs treniņš sagatavojoties braucienam uz pasaules vēsturisko loku čempionātu Ķīnā.
Latviju Ķīnā pārstāvēs Durbes kluba vēsturisko loku šāvēji 5 cilvēku sastāvā, kuri uz sacensībām devās prom 23.08.

Ģirts Kauliņš
 

Fotogalerija 

 


"Lindales uguns" sportisti šauj ar lokiem Embūtes dabas parkā11.-13.08.2017, Embūte notika loka šaušanas sacensības Embūtes fieldi (WA,11-13.08.2017, Embūte, Latvija) Latvijas Apvidus Kausa 5.posms.
Sacensībās piedalījās 53 sportisti no 11 Latvijas un Lietuvas sporta klubiem .
Sacensības organizē SK “Curland” sadarbībā ar Pārgaujas novada sporta klubu, biedrību “Free wind archers”, SK “Amazones”, SK “AiM Archery”, Latvijas loka šaušanas federāciju, Vaiņodes novada domi un Embūtes tūrisma informācijas centru.
Durbes sporta klubu “Lindales uguns” veiksmīgi pārstāvēja sportiste Madara Spāģe iegūstot 2. vietu aprīkotu olimpisko loku klasē bērnu konkurencē.

Ģirts Kauliņš

 


Dunalkas fitbolisti izcīna 3.vietu Aizputes novada atklātajā futbola čempionātā.


►Rezultāti


Notics jau trešais volejbola posms


Šī gada 22.jūlijā Durbē norisinājās pludmales volejbola 3.posms, kopskaitā piedalījās 8 komandas, kas tika izlozētas 2 apakšgrupās, tālāk lai noteiktu uzvarētāju spēlēja krustu, tad ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls. Tā rezultātā 1.vietu ieguva komanda "Sīkie" ( M.Štrauss, R.Dēklavs), 2.vieta "Garš un garāks" ( A.Mamis, T.Smilga), 3.vieta - "Wilsons"( M.Grasmanis, U.Ozols), 4.vieta "Durbe" ( L.Sprūds, A.Trapučka), 5.vieta - ""Ļembasts" ( I.Čandera, V.Rutkaste), 6.vieta - "Māli" ( G.un K. Vēsmiņi), 7.vieta - "Veterāni" ( I.Zeļenkovs un A.Štrauss) un 8.vieta - "Brīvie putni" ( M.Klievēns un A.Tauriņš).

►Fotogalerija

Paldies dalībniekiem!


Durbes novada svētkos notika futbola turnīrsVido atskats 

 


Sacensībās "Ventspils bultas" tiek pie medaļām

 

  Durbes Loka šāvēji 16.jūlijā piedalījās sacensībās Ventspilī, "Ventspils bultas" ko organizēja Ventspils loka šaušanas klubs "Odisejs" sadarbībā ar Latvijas loka šaušanas federāciju.

Piedalījās 5 sportisti no kuriem 3 atgriezās ar medaļām.
Mārtiņš Blūms 1. vieta 30 metru distancē
Kintija Laima Trinkūna 3. vieta 60 metru distancē
Arturs Bublauskis 3. vieta 60 metru distancē


Fotogalerija 
 


Ģirts Kauliņš


 

Dunalkā spēkojās dambretes meistari

 


Sestdien, 15. jūlijā, Durbes novada Dunalkā Edgara Štāla organizētajā 64 lauciņu dambretes turnīrā spēkiem mērojās 24 sportisti, tostarp starptautiskais lielmeistars Andrjuss Kībarts (Andrius Kybartas) no Lietuvas. Lasīt...
►Fotogalerija
 

 


Sporto un piedalās sacensībās kopā ar mazmeitu

 

Šī gada 15. - 16. jūlijā Valkā notika Latvijas sporta veterānu - senioru savienības rīkotās sacensības vieglatlētikā gan pieaugušajiem, gan bērniem - Durbes novadu šajās sacensībās pārstāvēja Silvija Penkule ar mazmeitu Laini Beneti. Silvija Penkule 800 m distancē un 3 km distancē abās izcīnīja 2. vietu.  Apsveicam!
Un mazmeita Laine piedalījās 100 m skrējienā un bumbiņas mešanā.
Paldies par piedalīšanos!

Sporta organizatore Alise Ansone 

 


Ar bronzas medaļām atgriežas no Latvijas Jaunatnes olimpiādes
 

No 7. līdz 9. jūlijam Cēsīs notika Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Durbes novadu pārstāvēja divi sporta veidi - Galda teniss un Loku šaušana.

Galda tenisa komandas sacensībās startēja Markuss Lagzdiņš, Kristaps Lagzdiņš, Mikuss Kiršteins un kopvērtējumā palika piektajā vietā.


Galda tenisa rezultāti

Loku šaušanā  startēja Evelīna Siliņa, Kintija Laima Trinkūna un Arturs Bublauskis.

Loku šāvēji startēja individuāli un komandā. Individuāli jauniešiem Arturs Bublauskis izcīnīja 3.vietu un individuāli jaunietēm Kintija Laima Trinkūna arī izcīnija 3.vietu, bet Evelīna Siliņa palika dalītajā devitajā vietā.
Savukārt loku šaušanā mix komandām Kintija Laima Trinkūna un Arturs Bublauskis izcīnija 3.vietu.


Loku šaušanas rezultāti:

Individuāli jaunietēm
Individuāli jauniešiem
Mix komandas

Izcīnītās medaļas (sadalījums)

Fotogalerija


Novusisti piedalās piektajā Pasaules kausa posmā

 

Durbes novada novusa spēlētāji 1.-2.jūlijā piedalījās Pasaules kausā novusā 5. posmā, Igaunijā. Sacensībās piedalījās 67 dalībnieki.
 
Šī posma rezultāti Durbes novada spēlētājiem:
 
Vienspēlēs

Mārtiņš Stasis – 27.vieta
Arturs Kuzmins – 38.vieta
Agris Pulkstens – 51.vieta
Zigurds Liparts – 58.vieta
Kaspars Venšavs – 60.vieta
Viktors Kuzmins – 62.vieta 


Latvijas Jaunatnes olimpiādē startēs Galda teniss un Loku šaušana


7. -9.jūlijā Cēsīs notiks Latvijas Jaunatnes olimpiāde (www.olimpiade.lv)
Durbes novadu pārstāv 2 sporta veidi - Galda teniss (Kristaps Lagzdiņš, Markuss Lagzdiņš un Mikus Kiršteins)
un Loku šaušana ( Bublauskis Arturs, Trinkūna Kintija Laima un Siliņa Evelīna)
 
Galda tenisa komandu sacensības 7. jūlijā no plkst.10..00 - 20.00
Atklāšanas ceremonija 7.jūlijā plkst. 21.00
Loku šaušanas sacensības 8.jūlija no plkst. 9.00 - 18.00
Noslēguma ceremonija 9.jūlijā plkst.16.00


►Lasīt vēl par 2017.gada sporta notikumiem